Dagmara Kaźmierska jest w Polsce znana jako „Królowa Życia”. Jej udział w show, w którym dała się poznać widzom jako zdystansowana do życia kobieta, dał jej popularność i zainteresowanie mediów.

Dagmara Kaźmierska spędziła święta w tropikach

Jednak to, co wyznała w ostatnim wywiadzie zszokowało wszystkich. Okazało się bowiem, że kobieta ma za sobą mroczną przeszłość. Kaźmierska przyznała, że blisko 10 lat temu spędziła aż 14 miesięcy w więzieniu.

Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, została zatrzymana za prowadzenie agencji towarzyskiej i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Jak sama przyznała, najtrudniejsze w tych chwilach było dla niej rozstanie z rodziną.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

źródło: Instagram @queen_of_life_77

Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać –wyznała w programie W łóżku z Oskarem

W czasie jej więziennej przeszłości jej syn miał zaledwie 8 lat, więc zarówno ona jak i on, bardzo za sobą tęsknili i przepłakali nie jedną noc.

Dagmara Kaźmierska z synem

Odważna Wiesia z „Sanatorium Miłości" zaskakuje swoim zachowaniem. Jej słowa mogą onieśmielać

Jednak po tej sytuacji, Dagmara zrozumiała, że nigdy nie chce przeżywać takiej sytuacji drugi raz. Już więcej nie wyobrażała sobie takiej rozłąki z synem, przez co porzuciła swój nielegalny zawód i zaczęła nowe życie.

źródło: Instagram @queen_of_life_77

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com