O tym, że królowa lubi łamać stereotypy nie trzeba nikogo długo przekonywać. I tym razem dagmara postanowiła postawić na swoim i spędzić święta w najlepszy dla siebie sposób.

Wszyscy pamiętają, że niedawno Dagmara przeszła poważny wypadek samochodowy, po którym czekał ją długi okres rekonwalescencji. Ostatnie miesiące były okupione ciężką pracą i walką o powrót do pełnej sprawności. I choć daleko do zakończenia rehablitacji Dagmara dostała pozwolenie od swojego lekarza na krótki wyjazd.

The Voice Senior. Ustawiony finał czy zasłużone zwycięstwo

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia królowa postanowiła spędzić wraz z Conanem w ciepłych krajach. Na swoim profilu w mediach społecznościowych Dagmara umieściła zdjęcie, jak wypoczywa z synem na luksusowym jachcie.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Wraz ze zdjęciem umieszczone zostały życzenia. Królowa życzyła swoim fanom, by świąteczny czas spędzili wspólnie z najbliższymi, by się kochali i szanowali, bo nie ma nic piękniejszego niż bliskość ukochanych.

Co myślisz o spędzeniu świąt na tropikalnych plażach?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com