Izabella Scorupco znana aktorka i modelka z Polski, pierwsza dziewczyna Bonda, wyszła za mąż! W swoim życiu ta kobieta zdąrzyła poczuć się w roli aktorki, modelki, piosenkarki. Zmieniła kilka krajów miekszkania (Polska, Szwecja, Ameryka). Jedynie co pozostało się z nią na zawsze to je prawdziwa uroda. 

Beata Tyszkiewicz zdradziła swój przepis na prawdziwą dame

Izabella Scorupco

Izabella Scorupco (pełne imię Izabella Dorota) urodziła się w Polsce. Tam znajdowała się tylko w dzieciństwie, a kiedy jej matka rozwiodła się z ojcem i znałazła nowego mężczyznę, to wszyscy przeprowadzili się do Szwecji (Stokholm). Właśnie w tym kraju, zaczęła się kariera dziewczyny. Zadebiutowała ona w filmie "Nikt tak nie kocha jak my", dla którego sama napisała scenariusz.

Pierwsza dziewczyna Bonda

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Sukces był bardzo wielki, akurat Scorupco nie zatrzymała się nad tym. Zaczęła śpiewać. W 1991 roku wypuściła swój pierwszy album IZA, który był "złotym albumem". Potem wróciła się znowu do kina. Tak samo była modelką, gdzie znajdowała się na okładce Vogue. Poza tym słynną sławe przyniosła jej rół dziewczyne Bonda w 1995 roku. To był prawdziwt debiut w jej karierze. 

Ewa Wachowicz pomimo upływu lat wciąż wygląda doskonale

Prywatne życie Izabelly było różnorodnym. W 26 lat wyszła za mąż za hokeista Mariusza Czerkawskiego, z którym narodziła się córka Doroti. Póniej się rozstali. Po raz grugi wyszła za mąż za amerykanina Jeffrey Raymonda. U pary narodził się syn Jakub. Niestety, ten brak skończył się rozwodem. 

Teraz dowiadujemy się, że Izabella Scorupco wyszła za mąż w trzeci raz! Jej wybrankiem okazał się Karl Rosengren. Jest właścicielem platforma do pokera online w Chinach, ma córkę z poprzedniego związku ze znaną projektantką Josefine Olsson, która tworzy ubrania dla szwedzkiej rodziny królewskiej.

izabella Scorupco wyszła za mąż w trzeci raz

Pierwsza dziewczyna Bonda wyszła za mąż

Para spotykała się przez dwa lata i nie za bardzo chciała rozpowszechniać swoje miłosne relacje. Natomiast dzisiaj widzimy ich ślub, są one szczęśliwe i radosne!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com