Paweł Królikowski od wielu lat jest ulubieńcem widzów. Niewątpliwie ogromną popularność i sympatię przyniosła mu rola Kusego w serialu Ranczo. Paweł zasiada także w jury programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo.

O problemach zdrowotnych aktora wiadomo już od jakiegoś czasu. Wydawało się jednak, że po trudnej rehabilitacji Paweł wrócił już do formy i niedługo będzie znowu aktywny zawodowo.

Najnowsze doniesienia o zdrowiu aktora

Niestety niespodziewanie 20 grudnia ubiegłego roku aktor trafił do szpitala. Wszyscy mieli nadzieję, że Paweł wyjdzie do domu na Święta Bożego Narodzenia. Tak się jednak nie stało. Do dnia dzisiejszego Królikowski nie opuścił szpitalnego łóżka.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Kilka dni temu Paweł przeszedł kolejną operację, ale wdała się infekcja. 

Przy łóżku aktora niezmiennie czuwa zatroskana rodzina. Życzymy wytrwałości.

Wszyscy trzymają kciuki za szybki powrót aktora do zdrowia

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com