Sympatyczny aktor w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Trafił tam po raz kolejny przed świętami Bożego Narodzenia. Na zmianę czuwa przy nim żona i dzieci.

W ostatnich latach Paweł Królikowski stoczył nie jedną walkę o życie i powrót do pełni sił. 4 lata temu u aktora zdiagnozowano tętniaka mózgu i dzięki szybkiej interwencji lekarzy udało się uratować jego życie.

Fani zrozpaczeni stanem zdrowia Pawła Królikowskiego

Od tamtego czasu Paweł próbował wrócić do pełni zdrowia. Poddał się żmudnej rehalibilitacji, ćwiczył mowę wszystko po to by móc znowu cieszyć się życiem. Aktor ma niebywałe szczęście bo w tych trudnych chwilach wspiera go żona i dzieci. Bliscy są przy nim przez cały czas.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Obecnie aktor przebywa na oddziale neurochirurgii. Żona aktora Małgorzata Ostrowska - Królikowska zdecydowała się powiedzieć kilka słów o stanie męża.

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem

Po wyjściu aktora ze szpitala planowane jest rozpoczęcie rehabilitacji w Niemczech.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com