Cztery lata temu u Pawła Królikowskiego zdiagnozowano tętniaka mózgu. Aktor, mimo ciężkich chwil doszedł do siebie po czym zaczął intensywnie pracować.

Niestety, jego stan zdrowia znów jest zagrożony. Przed świętami, aktor trafił do szpitala.

Paweł Królikowski w szpitalu

Na szczęście, w trudnych chwilach może liczyć na najbliższych. Przy Królikowskim czuwa kochająca żona i gromadka dzieci.

źródło: instagram @malgorzata_ok

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

W tych chwilach możemy przypomnieć sobie dawne słowa aktora, kiedy komentował swoje zdrowie.

- Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie – mówił w Fakcie Paweł Królikowski.

Sprawdzamy, jaki jest stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego

Fani aktora są mocno zaniepokojeni. Nie kryją wręcz słów wzruszenia pod jednym ze zdjęć Królikowskiego z wakacji, na którym zadowolony pozował z żoną i synem.

źródło: instagram @malgorzata_ok

 - Biedny Paweł Królikowski. Mam nadzieje, że wróci do swoich bliskich jak najszybciej. Ta rodzina potrzebuje kochającego ojca i męża - napisał jeden z fanów aktora.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com