Cztery lata temu u Pawła Królikowskiego zdiagnozowano tętniaka mózgu. Aktor, mimo ciężkich chwil doszedł do siebie po czym zaczął intensywnie pracować.

Niestety, jego stan zdrowia znów jest zagrożony. Przed świętami, aktor trafił do szpitala.

Paweł Królikowski w szpitalu

Na szczęście, w trudnych chwilach może liczyć na najbliższych. Przy Królikowskim czuwa kochająca żona i gromadka dzieci.

źródło: instagram @malgorzata_ok

Popularne wiadomości teraz

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

W tych chwilach możemy przypomnieć sobie dawne słowa aktora, kiedy komentował swoje zdrowie.

- Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie – mówił w Fakcie Paweł Królikowski.

Sprawdzamy, jaki jest stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego

Fani aktora są mocno zaniepokojeni. Nie kryją wręcz słów wzruszenia pod jednym ze zdjęć Królikowskiego z wakacji, na którym zadowolony pozował z żoną i synem.

źródło: instagram @malgorzata_ok

 - Biedny Paweł Królikowski. Mam nadzieje, że wróci do swoich bliskich jak najszybciej. Ta rodzina potrzebuje kochającego ojca i męża - napisał jeden z fanów aktora.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com