Filip Chajzer to popularny dziennikarz, występujący w stacji TVN, gdzie z sezonu na sezon rozwija swoją karierę. Mimo tego, że mężczyzna wzbudza skrajne emocje i duża część osób zażenowana jest jego zachowaniem, telewizja wciąż go broni i daje kolejne angaże.

Filip Chajzer z ponownym awansem w TVN. Dziennikarz ma poprowadzić kultowy program

Wielu mówi, że swoją karierę zawdzięcza znanemu nazwisku. W końcu jego ojciec był gwiazdą telewizyjną. Jednak jego, w porównaniu do syna, wszyscy kochali.

Co ciekawe, Filip nie jest jedynym dzieckiem popularnego Zygmunta Chajzera. Gwiazdor ma jeszcze córkę, która życie w cieniu i z dala od telewizji. Jednak po tym, jak pewnego razu Filip opublikował jej zdjęcie na Instagramie, cały Internet aż zawrzał!

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Weronika Chajzer okazała się być długonogą blondynką z bardzo wysportowanym ciałem. Dziewczyna ma aż 186cm wzrostu i urodę idealną do telewizji. Dlaczego więc nie próbuje swoich sił w medialnym świecie?

Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa. Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie, ale na razie nie chce- wyjaśnił ojciec w rozmowie z Faktem.pl 

Prawda, że piękna?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com