"Mam Talent” przez wiele lat prowadzony był przez znakomity duet Marcina Prokopa i Szymona Hołownię. Widzowie uwielbiali tę z pozoru niepasującą do siebie parę. Jednak z racji kandydowania Szymona Hołowni na prezydenta, dziennikarz musiał zrezygnować z funkcji prowadzącego.

Szymon Hołownia pokazał żonę

Od tego czasu trwają zacięte negocjacje w TVN, kto mógłby zastąpić wieloletniego prowadzącego show.

Fakt doszedł do informacji, które mogą podzielić widzów „Mam Talent”, bowiem póki co rozważa się kandydaturę Filipa Chajzera, który ma za sobą już nie jedną telewizyjną wpadkę, ale mimo to – być może za sprawą znanego nazwiska – wciąż mu się je z łatwością wybacza, a stacja ewidentnie chce zrobić z niego największą gwiazdę dziennikarską TVN.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

Kobieta dowiedziała się o tym, że mąż ją opuszcza i wymyśliła plan, aby dać swojemu kochankowi lekcję żałoby

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Filip Chajzer przeprasza za skandaliczne zachowanie na antenie- szczerze?

Filip Chajzer przez wielu widzów jest wręcz kochany, ale ma on też swoje wierne grono antyfanów, dla których dziennikarz jest nieprofesjonalny i nieśmieszny.

Mógłby się sprawdzić w roli współprowadzącego „Mam Talent”?