Szymon Hołownia robi co może, by przekonać do siebie wyborców przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi.

Oprócz angażowania się w social media, Hołownia organizuje spotkania z potencjalnymi wyborcami w całej Polsce.

Dziennikarz także korzysta z okazji i szuka okazji, by skrytykować poczynania obecnego prezydenta.

Polski dziennikarz Szymon Hołownia odchodzi z programu "Mam talent"

Jednak powszechnie wiadomo, że dla kandydata na prezydenta liczy się nie tylko jego wizerunek, ale wizerunek całej rodziny.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

By wzbudzić sympatię Polaków, Hołownia opublikował zdjęcie z małżonką, która dotychczas nie pokazywała się opinii publicznej.

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Przygotowania do Świąt na finiszu, rodzice i rodzeństwo dzwoniłli, że są już w drodze... Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca całą rodziną Hołowniów życzymy by zatankowali w te dni "pod korek" światła, siły, nadziei. Tym, dla których Święta to czas w którym czują, że dla nich też "nie ma miejsca w gospodzie", by uwierzyli, że są światu potrzebni jak tlen, i żeby nam wystarczyło dziś (i zawsze) uważności, aby ich dziś dostrzec i mocno przytulić - napisał Szymon Hołownia na Instagramie.

Szymon Hołownia kandydatem na prezydenta

Czym zajmuje się żona Szymona Hołowni?

Żona kandydata nazywa się Urszula Brzezińska-Hołownia. Z zawodu jest pilotem myśliwca MiG-29 w jednostce - 23 w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Wiele więc osób uważa, że skoro wykonuje ona tak trudny zawód to na pewno poradzi sobie z potencjalną rolą pierwszej damy.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com