Oscar 2020 już za nami. Teraz już wiadomo, kto dostał słynną statuetkę. O tym, kto w tym roku został  laureatem najbardziej prestiżowej nagrody filmowej na świecie i właścicielem upragnionej figurki, pisaliśmy wcześniej w naszym artykule. 

Dominika Gwit po raz pierwszy opublikowała zdjęcia ze ślubu. Z tego wydarzenia minęło więcej niż rok

Na tą ceremonię gwiazdy przygotowywali się bardzo poważnie. Każdy miał na sobie niezwykłą stylizację i ubiór, każdy chciał w ten dzień zaskoczyć całą publiczność. Oscar to jest niby konkurs na najlepsze ubranie. 

Co nie można powiedzieć o samych Majdanów: Małgorzaty i Radosława. Oscar 2020 też świętowali w bardzo oryginalny sposób. Wiadomo, że teraz szczęśliwa para znajduje się za oceanem w Los Angeles. Małgosia i Radosław mieli na sobie bardzo stylowe piżamy. Nawet ze względu na to, że była całkowita zmiana czasu, nie przeszkodziło im to, aby obudzić się w nocy i obejrzeć Oscarów.  

View this post on Instagram

Oscary 2020 🎉 Plany były szalone: suknia, smoking, dach z widokiem na NYC, tylko po co🤷‍♀️😂 trzymaliśmy kciuki za Boże Ciało, ale w tym roku wygrać byłoby bardzo ciężko😢 sama nominacja to i tak ogromny sukces 💪 Brawo Polacy 👏👏👏

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

"Oscary 2020  Plany były szalone: suknia, smoking, dach z widokiem na NYC, tylko po co‍‍ trzymaliśmy kciuki za Boże Ciało, ale w tym roku wygrać byłoby bardzo ciężko sama nominacja to i tak ogromny sukces. Brawo Polacy” - napisała Małgorzata. 

Córka z zespołem Downa: jak znaleźć radość w macierzyństwie, kiedy masz dziecko o specjalnych potrzebach rozwojowych

Małgorzata Rozenek-Majdan oglądała Oscar 2020

Chociaż polski film "Boże ciało" uznany jest za Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy, statuetkę nie odebrano. Jednak Majdan z całą miłością w sercu kibicowała za Polaków.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com