W grudniu kraj obiegła informacja o chorobie nowotworowej wokalistki Alibabek, Wandy Narkiewicz-Jodko. Kobieta w październiku zeszłego roku usłyszała diagnozę. Artystkę zaatakował złowieszczy glejak, typowy nowotwór mózgu osób starszych o złym rokowaniu.

Mimo zbiórek organizowanych dla pani Wandy, nie udało się zebrać tak dużej kwoty, by starczyło na kompleksowe leczenie.

Nie żyje finalista „The Voice Senior”. Śpiewający taksówkarz miał 77 lat

Niestety, wiele osób myśli, że wszystkie znane osoby zarabiają krocie, ale tak nie jest. Mimo niekwestionowanego sukcesu Alibabek, wokalistki zespołu nie zostały bogaczkami.

Popularne wiadomości teraz

"Nie słuchała, upadła na ziemię, machała nogami i krzyczała, że chce lalkę. Matka poczerwieniała ze wstydu, błagała córkę ale to nic nie dało":z życia

Życie u boku Karola Strasburgera. Wspomnienia jego pierwszej żony budzą zamieszanie

Tajemnica życia po odejściu. Co dzieje się z duszą po opuszczeniu ciała

Kalendarz księżycowy: w jakie dni będą się śnic prorocze sny?

Przypominamy, że zespół miał za sobą karierę międzynarodową.  Alibabki były pierwszą polską formacją, która uczestniczyła w nagraniu płyty z muzyką reggae W rytmach Jamajca Ska z 1965 roku.

zespół Alibabki

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com