Zdobyła tytuł Miss Polski 2022, pokonując rywalki. Na scenie pojawiła się w przepięknych kreacjach, z jaskrawym makijażem i idealnie ułożonymi włosami. Jak jednak królowa piękności wygląda w prawdziwym życiu — bez makijażu i włosów.

Finał Miss Polski 2022 odbył się w polskim mieście Włocławek 27 maja. Wśród 20 kandydatek najlepsza okazała się Krystyna Sokołowska z Białegostoku, która w swoich publikacjach używa czasem hashtagu "russian girl". Oprócz języka polskiego biegle posługuje się również językiem angielskim i rosyjskim.

Miss Polski 2022
Miss Polski 2022
Miss Polski 2022

"Miss Polski 2022" studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i pracuje w klubie sportowym, gdzie uczy fitnessu. Jej hobby to sport, podróże, gotowanie i gra na fortepianie, o czym świadczy jej konto na Instagramie.

W niektórych swoich postach Krystyna pojawia się bez makijażu, eksponując swoją naturalną urodę.

Popularne wiadomości teraz

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Miss Polski 2022
Miss Polski 2022
Miss Polski 2022

Co warto podkreślić, dziewczynka wygląda świetnie — ma idealną cerę, żadnych zaczerwienień czy wysypek, a jej oczy są tak wyraziste, że nie trzeba ich w żaden sposób podkreślać.

Każda nowa publikacja Miss Polski 2022 sprawia, że jej zwolennicy szaleją w komentarzach pod postami.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net