Wszyscy moi przyjaciele nie żyją

Komedia w stylu "American Pie" opowiada o dzikiej imprezie polskich studentów, która kończy się tajemniczą śmiercią niemal wszystkich biorących w niej udział. Detektywi, którzy przybywają na miejsce następnego dnia, muszą zbadać krwawe ślady z poprzedniej nocy i rozwikłać łańcuch wydarzeń prowadzących do krwawej tragedii.

Lesson Plan

Damian Nowicki kiedyś miał wszystko, czego potrzebował do szczęścia. Miał pracę, którą kochał w policji i rodzinę. Jednak z dnia na dzień wszystko się zmieniło. Stracił wszystko, co było mu drogie.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

My Neighbor Adolf

Jest rok 1960. Polski, samotny, zrzędliwy Polak ocalały z Holokaustu, mieszka samotnie na wsi w Kolumbii. Nieszczęśliwy Polski ma psychosomatyczną chorobę prostaty. Znajduje jednak szczęście w szachach i hoduje specjalną odmianę czarnych róż.

Polski jest zaskoczony, gdy do mieszkania obok wprowadza się samowolny i nieprzyjemnie skryty niemiecki imigrant z czymś w rodzaju fałszywej brody.

Otwórz oczy

Jest to sześcioodcinkowy serial o młodej dziewczynie, Julii, która po wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. Poznaje tam innych pacjentów z podobnymi problemami, w tym enigmatycznego nastolatka Adama, który staje się jej przewodnikiem po świecie szpitalnego życia. Pewnego dnia Julia zaczyna mieć dziwne sny i zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje, to rzeczywiście ośrodek terapeutyczny, a nie coś innego. Dziewczyna próbuje stamtąd uciec, jednocześnie starając się poznać prawdę...

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Bohaterem sequela jest Adaś, młody, samotny i nieszczęśliwy policjant z małej miejscowości we wschodniej Polsce. Niedoceniany w pracy i mający pecha do kobiet mężczyzna próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie. To wszystko przez kałuże krwi, przemocy i brutalności.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net