Agnieszka bardzo stara się wychować swoje córki przede wszystkim na prawdziwe kobiety. W serwisach społecznościowych celebrytki pojawia się mnóstwo filmików i zdjęć dedykowanych dzieciom.

I ostatni post nie był wyjątkiem. Na zdjęciu Agnieszka Kaczorowska-Pela siedzi z córkami: Emilia i Gabrysia i prowadzą miłą rozmowę. W ich pobliżu stoi świąteczna choinka ozdobiona niesamowitymi girlandami i zabawkami, co podkreśla świąteczny nastrój rodziny.

Dziś, w czasie kolacji, piknik pod choinką. Codziennie, aż do Świąt, wyciągamy inną kartę z rodzinnym zadaniem — aktywnością, która daje nam cudny wspólny czas.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od subskrybentów:

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Aga jesteście przecudowną rodzinką. Uwielbiam patrzeć na Wasze zdjęcia i czytać Twoje posty. Żyj swoim życiem i nie patrz na innych. Przeraża mnie jak czytam niektóre komentarze. Jak smutne muszą mieć ludzie życie jeśli wtrącają się w życie innych. Pozdrawiam cieplutko ❤️

Dodatkowo Agnieszka zamieściła na swoim Instagramie krótki filmik, na którym widać choinkę, którą rodzina tak sumiennie dekorowała.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, screen Instagram
Agnieszka Kaczorowska-Pela, screen Instagram
Agnieszka Kaczorowska-Pela, screen Instagram

Pozostaje nam życzyć im wesołych świąt i dobrego nastroju.