Agnieszka bardzo stara się wychować swoje córki przede wszystkim na prawdziwe kobiety. W serwisach społecznościowych celebrytki pojawia się mnóstwo filmików i zdjęć dedykowanych dzieciom.

I ostatni post nie był wyjątkiem. Na zdjęciu Agnieszka Kaczorowska-Pela siedzi z córkami: Emilia i Gabrysia i prowadzą miłą rozmowę. W ich pobliżu stoi świąteczna choinka ozdobiona niesamowitymi girlandami i zabawkami, co podkreśla świąteczny nastrój rodziny.

Dziś, w czasie kolacji, piknik pod choinką. Codziennie, aż do Świąt, wyciągamy inną kartę z rodzinnym zadaniem — aktywnością, która daje nam cudny wspólny czas.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od subskrybentów:

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Aga jesteście przecudowną rodzinką. Uwielbiam patrzeć na Wasze zdjęcia i czytać Twoje posty. Żyj swoim życiem i nie patrz na innych. Przeraża mnie jak czytam niektóre komentarze. Jak smutne muszą mieć ludzie życie jeśli wtrącają się w życie innych. Pozdrawiam cieplutko ❤️

Dodatkowo Agnieszka zamieściła na swoim Instagramie krótki filmik, na którym widać choinkę, którą rodzina tak sumiennie dekorowała.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, screen Instagram
Agnieszka Kaczorowska-Pela, screen Instagram
Agnieszka Kaczorowska-Pela, screen Instagram

Pozostaje nam życzyć im wesołych świąt i dobrego nastroju.