Wracając do historii związku Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, ich historia miłosna nie zakończyła się dobrze. Po 17 latach małżeństwa stało się to, co się stało i para rozwiodła się.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówiła Aldona Wleklak (agentka Cichopek) w rozmowie z Jastrząb Post.

Marcin i Kasia ustalili już, z kim dzieci spędzą święta. W zasadzie nie jest źle, gdy rodzicom zależy na dobru dzieci, a nie na własnych ambicjach.

Dla mnie będą to wyjątkowe święta, które zorganizuję nieco wcześniej. Będzie cała moja rodzina, będzie rodzina mojego brata, chciałabym sprawić, aby były to wesołe święta, pełne miłości, czułości i bliskości.

Kasia Cichopek nigdy nie miała złego stosunku do swojego byłego, a nawet publicznie zachowuje odpowiednią neutralną pozycję.

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile. Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie.

Na zdjęciu widać, że dzieci z ojcem przygotowują pyszne prezenty, a jeden z nich jest dla mamy.

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net