Nebahat Cehre to znana turecka aktorka, była modelka i piosenkarka. Świat zna ją z roli Valide Sultan w kultowym filmie Wspaniałe stulecie. Jak teraz wygląda celebrytka i jaki jest jej sekret młodości — przeczytaj nasz materiał.

Nebahat Chehre w serialu "Wspaniałe stulecie"

"Wspaniałe stulecie" było kręcone od 2011 do 2014 roku. Na początku realizacji projektu aktorka Nebahat Chehre, która zagrała matkę sułtana Sulejmana, miała 67 lat.

Podobnie jak jej postać, wyglądała dostojnie, wspaniale i pewnie. W obrazie starała się przekazać bezczelność, determinację i mądrość, więc Valide była bezemocjonalna, surowa, pewna siebie.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

W prawdziwym życiu wykonawca roli Nebahat Chehre jest uśmiechnięta i aktywna. Uwielbia być fotografowana, bo na zdjęciu zawsze jest genialna.

Nebahat Cehre: wygląd i operacje plastyczne

Turecka aktorka ma obecnie 78 lat. Patrząc jednak na jej ostatnie zdjęcia, nie sposób uwierzyć, że niedługo skończy 80 lat — wygląda na połowę swojego wieku. Plotka głosi, że musiała poddać się operacji, by zachować wygląd modelki. W jednym z wywiadów zdementowała jednak te plotki.

"Nie, nie miałam operacji plastycznych, dla mnie jest już za późno. Kto w wieku 76 lat idzie do chirurga plastycznego?" odpowiedziała Chehre dziennikarzom.

Warto zaznaczyć, że Nebahat Chehre została nazwana ikoną stylu. I nie jest to bezpodstawne, bo aktorka zawsze wygląda nienagannie i stylowo.

Lokalne tureckie publikacje mówią, że gwiazdę "Wspaniałego stulecia" często można spotkać na pokazach projektantów mody lub na zakupach w popularnym stambulskim centrum handlowym.

Pisaliśmy również o: W serialu grali przyjaciół, ale czy naprawdę także się lubią? Wyszło na jaw, jak wygląda relacja Artura Barcisia i Cezarego Żaka

Może zainteresuje Cię to: "Wspaniałe stulecie" 10 lat później. Jak wyglądają teraz aktorzy tureckiego serialu

Przypominamy o: Prawdziwa piękność: Mihrimah ze "Wspaniałego Stulecia" stała się jeszcze piękniejsza