Michał, zapowiadając program "Pani i Pan W." powiedział, że pomysł programu należy do jego żony. W programie opowiadają o tym, jak się poznali. W jakich okolicznościach zrozumieli, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Pola i Michał zarejestrowali się kiedyś na portalu randkowym, ale nie mieli nadziei, że dojdzie do czegoś poważnego. Po prostu stworzyli profile, w których naprawdę nie sposób było zrozumieć, kto jest kim.

To była chwila tajemnicy. I może to jakoś na nich wpłynęło. Zgodzili się na spotkanie, co ich mile zaskoczyło. Oni naprawdę się polubili.

Podczas kolacji dużo rozmawiali, a Wiśniewski myślał o propozycji ponownego spotkania.

Pola, jak się okazało, ma talent do pisania piosenek, którym rzeczywiście nie dzieli się publicznie, bo nie czuje ochoty na rozgłos.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Michałowi Wiśniewskiemu jednocześnie udało się stworzyć wspaniałą rodzinę, która wzajemnie się wspiera. Wspólnie wychowują wszystkie dzieci muzyka i Poli.

Możemy im tylko życzyć dobra, miłości i sukcesów.

Michał Wiśniewski, screen youtube
Michał Wiśniewski, screen youtube
Michał Wiśniewski, screen youtube

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opublikowała świąteczne zdjęcie. "Nie możemy się doczekać"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyjechali na święta do ciepłych krajów. "Oby ten czas był wyjątkowy"

Przypominamy o: Zdjęcie Lewego na początku jego kariery, zanim stał się wielką gwiazdą. "Prezentował się fantastycznie"