Rok 2022 przyniósł każdemu z nas coś przyjemnego, ale były też trudne chwile. Gwiazdy nie były wyjątkiem i przez cały rok mieliśmy okazję obserwować je oraz ich życie zawodowe i osobiste.

Z okazji nadejścia 2023 roku celebryci czujący swoistą odpowiedzialność wobec subskrybentów gratulowali każdemu i każdy życzył czegoś innego.

Anna Lewandowska, żona legendarnego polskiego piłkarza podsumowała ostatni rok.

2022 to dla mnie rok przede wszystkim zmiany i relacji 😊 Muszę przyznać, że mieliśmy obawy przed przeprowadzką do Barcelony - czy to na pewno się uda? Jak zostaniemy tam przyjęci? Jak dzieci odnajdą się w nowym miejscu? Ten krok to przede wszystkim wyjście z naszej dotychczasowej strefy komfortu. Nowe jest zawsze nieznane. Warto jednak podejmować ryzyko, iść za swoimi marzeniami. Bez wyjścia ze strefy komfortu nie ma rozwoju 💪🏼

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Michał Wiśniewski nagrał wideo przemówienie, w którym również podsumował miniony rok, zaznaczając, że nie będzie już tak jak było, więc powinniśmy patrzeć tylko w przyszłość.

Szczęśliwego Nowego Roku! ⭐️❤️ Niech Wam się wiedzie! 🍒⭐️💖

Anna Mucha, która przebywa obecnie na Florydzie, opublikowała filozoficzny post, w którym prawdopodobnie chciała zwrócić naszą uwagę na to, że człowiek nie potrzebuje wiele do szczęścia.

… bo w życiu nie chodzi o dużo… 💋 dobrego 2023

Basia Kurdej-Szatan zamieściła zdjęcie z mężem, na którym widać, jak świetnie się razem bawią.

Szczęśliwego Nowego 2023🥳 Abyśmy mogli patrzeć tylko na dobry świat…✌🏼

Katarzyna Cichopek i jej nowy kochanek szli ulicą świątecznie ubrani.

Razem wchodzimy w Nowy Rok! ❤️ Niech ten 2023 będzie dla nas wszystkich czasem szczęścia i radości! Najlepszego! 🥂 Bawcie się dobrze podczas sylwestrowej nocy!

Pisaliśmy również o: Lara Gessler złożyła wszystkim życzenia z okazji Nowego Roku. "Mam nadzieję, że to początek pięknej przyjaźni"

Może zainteresuje Cię to: Stan błogosławiony Dominiki Gwit daje o sobie znać. "Nie wiem, czy doczekam się do północy"

Przypominamy o: Pierwsza pełnia księżyca w 2023 roku przyniesie bezprecedensowy sukces: kto powinien spodziewać się szczęścia