Świadczy o tym jej stylizacja, którą gwiazda wybrała nieprzypadkowo. Wydaje się, że ona i Maciej mają już plany na ten dzień.

Była aktorka słynnego serialu M jak Miłość ogłosiła niedawno rozwód z Marcinem Hakielem, z którym przeżyła ponad 17 lat.

Teraz plotkuje się, że Cichopek i jej nowy partner są już potajemnie zaręczeni.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Kasia Cichopek zamieściła świetne zdjęcia w czerwonym płaszczu i okularach w kształcie serca. Kobieta wygląda na bardzo szczęśliwą.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Życzę Wam udanego długiego weekendu Jakie macie plany? – zapytała z uśmiechem.

Internauci nie mogli się powstrzymać od komentowania i zaczęli pisać:

Nasza Kasiula bucha radością ,miłością i szczęściem na WYLOT .Miłość dodaje skrzydeł. Śliczna i ten Pozdrawiam. Pani Kasiu , przepięknie Pani wygląda !!! Pani Katarzyno piękne zdjęcia. Pani Kasiu, przepięknie Pani w czerwonym!

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit już po porodzie? Aktorka natychmiast zwróciła się do fanów

Może zainteresuje Cię to: Joanna Opozda i Antek Królikowski pozostaną małżeństwem. Miał być rozwód, a teraz te informacje

Przypominamy o: Magda Gessler nie ukrywała swoich uczuć. "Zakochani są wśród nas"