Żyli razem przez 17 lat i wychowali wspaniałe dzieci, które teraz spędzają czas w równym stopniu z mamą i tatą.

Aktorka obecnie aktywnie angażuje się w nowe życie osobiste z Maćkiem Kurzajewskim.

Kasia i Marcin starają się zrobić wszystko, by dzieci nie czuły się niekomfortowo w związku ze zmianami w życiu pary.

Kasia i Marcin podzielili czas, który spędzą z dziećmi na pół i z tych powodów dzieci spędziły święta z ojcem, a potem jak ustalili byli małżonkowie.

"Wszystko pięknie się udało. Kasia ma naprawdę dobre relacje z dziećmi i robi wszystko, by wiedziały, że tata i mama bardzo je kochają i robią wszystko, by zminimalizować stres związany z rozwodem. Kasia zorganizowała tę Wigilię 23 grudnia, bo tak jak para ustaliła w sądzie, tegoroczne święta przypadają Marcinowi. W przyszłym roku to Kasia będzie miała dzieci na Gwiazdkę, a Marcin w Wielkanoc" – informował Jastrząb Post.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Katarzyna podarowała córce pod choinkę gitarę, bo dziewczynka ma zdolności muzyczne i mama dba o to, by nie stracić szansy na rozwój talentu Heleny.

"Helenka przejawia ogromne zdolności artystyczne. Dostała pod choinkę gitarę. Teraz mają z Kasią nową wspólnę pasję. Razem uczą się grać. Kasia ma swoją gitarę i z przyjemnością towarzyszy córeczce na lekcjach gry" - zdradza jastrzabpost.pl przyjaciółka Cichopek.

Helena, jak twierdzi przyjaciółka Cichopek ma wszelkie dane, by stać się nie mniej znaną gwiazdą polskiego show-biznesu niż jej matka.

"Aż rwie się do śpiewania i gry na intrumentach. Uwielbia grę na pianinie. Kasia ze wzruszeniem patrzy na nią i przypomina sobie jak to jej rodzice wozili ją do ogniska państwa Machulskich na warszawskiej Ochocie, gdzie mogła rozwijać swoje pasje" – dodaje znajoma. 

Również ta znajoma Katarzyny powiedziała, że aktorka ma pewne plany:

"Kasia miała zagrać w filmie „Boża podszewka”. Na castingu zwróciła na siebie uwagę szefowej komisji, która zapamiętała ją i zaprosiła na przesłuchania do 'M jak miłość'. Za pierwsze zarobione w serialu pieniądze kupiła sobie maleńkie mieszkanko, które ma do dziś. Zainwestowała w kawalerkę jako młoda dziewczynka, a nie wydała na chwilowe przyjemności" - wyjawiła znajoma.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Kotońska pokazała archiwalne zdjęcia ze ślubu. "Wyrzekałam się po prostu wszystkiego"

Przypominamy o: Andrzej Grabowski mile zaskoczył swoich fanów. Aukcja aktora na WOŚP bije wszelkie rekordy