Żyli razem przez 17 lat i wychowali wspaniałe dzieci, które teraz spędzają czas w równym stopniu z mamą i tatą.

Aktorka obecnie aktywnie angażuje się w nowe życie osobiste z Maćkiem Kurzajewskim.

Kasia i Marcin starają się zrobić wszystko, by dzieci nie czuły się niekomfortowo w związku ze zmianami w życiu pary.

Kasia i Marcin podzielili czas, który spędzą z dziećmi na pół i z tych powodów dzieci spędziły święta z ojcem, a potem jak ustalili byli małżonkowie.

"Wszystko pięknie się udało. Kasia ma naprawdę dobre relacje z dziećmi i robi wszystko, by wiedziały, że tata i mama bardzo je kochają i robią wszystko, by zminimalizować stres związany z rozwodem. Kasia zorganizowała tę Wigilię 23 grudnia, bo tak jak para ustaliła w sądzie, tegoroczne święta przypadają Marcinowi. W przyszłym roku to Kasia będzie miała dzieci na Gwiazdkę, a Marcin w Wielkanoc" – informował Jastrząb Post.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Katarzyna podarowała córce pod choinkę gitarę, bo dziewczynka ma zdolności muzyczne i mama dba o to, by nie stracić szansy na rozwój talentu Heleny.

"Helenka przejawia ogromne zdolności artystyczne. Dostała pod choinkę gitarę. Teraz mają z Kasią nową wspólnę pasję. Razem uczą się grać. Kasia ma swoją gitarę i z przyjemnością towarzyszy córeczce na lekcjach gry" - zdradza jastrzabpost.pl przyjaciółka Cichopek.

Helena, jak twierdzi przyjaciółka Cichopek ma wszelkie dane, by stać się nie mniej znaną gwiazdą polskiego show-biznesu niż jej matka.

"Aż rwie się do śpiewania i gry na intrumentach. Uwielbia grę na pianinie. Kasia ze wzruszeniem patrzy na nią i przypomina sobie jak to jej rodzice wozili ją do ogniska państwa Machulskich na warszawskiej Ochocie, gdzie mogła rozwijać swoje pasje" – dodaje znajoma. 

Również ta znajoma Katarzyny powiedziała, że aktorka ma pewne plany:

"Kasia miała zagrać w filmie „Boża podszewka”. Na castingu zwróciła na siebie uwagę szefowej komisji, która zapamiętała ją i zaprosiła na przesłuchania do 'M jak miłość'. Za pierwsze zarobione w serialu pieniądze kupiła sobie maleńkie mieszkanko, które ma do dziś. Zainwestowała w kawalerkę jako młoda dziewczynka, a nie wydała na chwilowe przyjemności" - wyjawiła znajoma.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Kotońska pokazała archiwalne zdjęcia ze ślubu. "Wyrzekałam się po prostu wszystkiego"

Przypominamy o: Andrzej Grabowski mile zaskoczył swoich fanów. Aukcja aktora na WOŚP bije wszelkie rekordy