Jednak to nie jedyny film, w którym wziął udział, jest wiele innych — PitBull, Zróbmy sobie wnuka, Kariera Nikosia Dyzmy, Odwróceni, Pitbull. Nowe porządki, Demon, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Za duży na bajki, Dzień świra, Pod Mocnym Aniołem, Pokot, Służby specjalne.

Andrzej Grabowski jest jurorem w Tańcu z Gwiazdami od 2014 roku. 

Aktor powiedział, że po swojemu ocenia uczestników show za grę aktorską na parkiecie.

Nikomu nie kibicuję. Ja się nie znam na tańcu. Ja oceniam ogólny wyraz artystyczny, jestem przedstawicielem raczej widzów niż profesjonalistów. Od tego są Iwona i Michał, żeby oceniali taniec pod względem technicznym, a ja raczej mówię, czy mi się podoba, czy mi się nie podoba. I jeszcze muszę to ubrać w słowa inne niż z repertuaru Ferdka. Nie mam pojęcia, jak mi to wychodzi, bo sam siebie nie potrafię oceniać, a jakbym oceniał, to zawsze bardzo źle siebie oceniam – powiedział.

Grabowski wsparł WOŚP i mile zaskoczył swoich fanów gestem dobrej woli.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Na aukcje WOŚP trafia niezwykle wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Grabowskim! Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie. Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne. Cel jest szczytny, a to jedyna i niepowtarzalna okazja takiego spotkania, dlatego gorąco zachęcamy do licytowania – czytamy w opisie akcji.

Spotkanie z Grabowskim wystawiono na aukcji i kwota ta waha się od 11 100 zł.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: „We dwoje jest fajnie”. Dominika Gwit ze słodziakiem w dłoni podzieliła się wzruszającym zdjęciem

Przypominamy o: Emilian Kamiński miał nadprzyrodzone zdolności. Zaskakujące świadectwo Joanny Kurowskiej