Dziś porozmawiamy nie o jego działalności twórczej, ale o jego zdrowiu, które okazało się problemem.

Ostatnie lata nie były dla gwiazdy dobre. W 2019 roku rozstał się z Joanną Leunis. Teraz jest w związku z Australijką o ukraińskich korzeniach, Yuliyą.

Potem było małżeństwo. To właśnie Yuliya uratowała artystę przed depresją.

Pamiętam, że jak wpisywałem w Google’u hasło Jak popełnić samobójstwo?, to myślałem sobie: jestem tak beznadziejny, że nawet nie wiem, jak to się robi. Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś kable od telefonów, ładowarki, starałem się robić jakieś pętle. Nie wiem, czy byłbym w stanie to zrobić, ale byłem na etapie planowania – przyznał tancerz w wywiadzie dla Radia Zet.

Istnieje przypuszczenie, że pierwszy rozwód miał negatywny wpływ na jego zdrowie, choć on i była żona pozostali w dobrych stosunkach. Dzięki wsparciu nowej żony osiągnął harmonię.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne – wyznał w rozmowie z Plejadą.

Michał Malitowski prawdopodobnie do końca życia będzie musiał przyjmować leki.

Ludzie chorują na nadciśnienie, na astmę, na wrzody żołądka, a mnie dopadło akurat to. Nie poddaję się chorobie, mój styl życia jest lepszy, zdrowszy, bardziej świadomy – powiedział w rozmowie z Rewią.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: Film o Violetcie Villas kosztował sporo pieniędzy. Synowa legendy polskiej estrady zdradziła sekret

Przypominamy o: Katarzyna Warnke opowiedziała o rozwodzie i nowej partnerce Stramowskiego. Jej słowa zaskoczą wszystkich