Po tym jak Kurski wyjechał do USA do pracy, jego żonę również czekały zmiany w karierze.

W każdym zespole są tarcia i odmienne zdania, ale w tym przypadku wszyscy są zgodni – zwolnienie Kurskiej byłoby błędem — mówili nasi zaniepokojeni informatorzy.

Joanna Kurska cieszyła się dużym szacunkiem pracowników w TVP.

Postarała się o nową scenografię i gości z grona gwiazd, które zawsze podnoszą oglądalność. Kiedyś znane osoby odmawiały występów w TVP albo żądały ogromnych pieniędzy, teraz jest inaczej. Zdarzało się, że niektóre z nich przychodziły właśnie dla Kurskiej. Tak było w przypadku Niny Terentiew, która pojawiła się w specjalnym wydaniu Pytania na śniadanie z okazji 70-lecia TVP. Widzowie odebrali to jako przejaw klasy i porozumienia ponad podziałami. W końcu do TVP przyszła najważniejsza osoba z konkurencyjnego Polsatu – dodał nasz informator.

Joanna Kurska przebywa obecnie w Polsce, ale cierpi z powodu rozłąki z ukochanym, więc już niedługo się połączą.

Popularne wiadomości teraz

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Kurscy bardzo za sobą tęsknią. Codziennie rozmawiają przez wideo komunikator, a Anna Klara Teodora całuje telefon, kiedy widzi tatę – zdradziła nam osoba z otoczenia rodziny.

Informator dodaje również:

Joanna tęskni, ale nie ma pretensji, o to, że Jacek skupia się teraz na pracy. Zawsze stała za nim murem, a on to samo robił dla niej. Są naprawdę dobraną i kochającą się parą.

Joanna Kurska podzieliła się zdjęciem z urodzin swojego syna Filipa, który skończył 12 lat. 

Zdmuchnę bratu świeczki i co mi zrobicie. Kocham – napisała Joanna.

Chłopiec wygląda jak prawdziwy dżentelmen, promieniujący spokojem obok swojej siostry Anny Klary Teodory.

Jest cierpliwym starszym bratem i świetnie opiekuje się siostrą. Nie obraził się, jak przyłączyła się do zdmuchiwania świeczek.

Za kilka miesięcy Joanna Kurska poleci do Stanów Zjednoczonych, by zamieszkać z mężem.

Joanna z dziećmi leci do Stanów dopiero w wakacje. Jej syn chodzi w Polsce do szkoły, czeka więc na zakończenie roku szkolnego. Razem z kotem Iwanem polecą za ocean pod koniec czerwca. Joanna domyka wszystkie sprawy na miejscu, a Jacek poszukuje dla całej rodziny mieszkania w Waszyngtonie i przedszkola dla Teodory — zdradziła Plejadzie osoba z bliskiego otoczenia Joanny Kurskiej.

Jacek Kurski ma ostatnio wiele na głowie, ale zarówno on, jak i jego córka tęsknią za sobą.

Nowe miejsce, nowi ludzie. Dużo się dzieje. Nawet gdyby Joanna była już na miejscu, nie miałby dla nich czasu. Codziennie jednak rozmawiają za pośrednictwem wideo komunikatora. Przez różnicę czasową łączą się o różnych porach. Teodora, widząc ojca, całuje aż telefon. Za kilka dni Jacek na chwilę ma przylecieć do Polski – dodał informator.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opowiedziała o swoim porodzie. Nie bez szczegółów. "Dochodzimy do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Nieoczekiwany zwrot akcji w związku Piotra Stramowskiego i Kasi Warnke. Niedługo po tym, jak się rozstali, stało się coś niezwykłego

Przypominamy o: „Dzisiaj u męża w pracy”. Kasia Cichopek podzieliła się zdjęciami, jak spędza wolny czas w piątek