Aktorka, a obecnie prezenterka telewizyjna słynie z popularności na ekranie, dlatego często raczy swoich fanów postami w mediach społecznościowych.

Kasia Cichopek postanowiła podzielić się ze swoimi fanami rytuałem, który wykonuje w każde piątkowe popołudnie. Na Instagramie zamieściła filmik pokazujący, jak spędza czas "u męża w pracy".

Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować – przekazała informatorka Faktu.

Choć jej główną rolą jest teraz praca na Pnś, to w piątki aktywnie gra w M jak Miłość, gdzie wciela się w rolę Kingi Zduńskiej, która wychowuje 4 dzieci i jest szczęśliwą żoną Piotra Zduńskiego, granego przez Marcina Mroczka.

Dzisiaj jestem u męża w pracy. Rzadko tutaj bywam. Nie zapraszasz mnie – powiedziała Kasia do Marcina Mroczka, stojącego obok.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Na filmiku można zobaczyć jej serialowego męża, który skomentował sytuację:

Nie zapraszam, bo robisz afery zawsze, tak jak dzisiaj – powiedział Marcin, a rozbawiona gwiazda mu przytaknęła.

Kasia Cichopek, screen Instagram
Kasia Cichopek, screen Instagram
Kasia Cichopek, screen Instagram

Cóż, fanów telenoweli czeka ciekawe show z udziałem tej pary.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opowiedziała o swoim porodzie. Nie bez szczegółów. "Dochodzimy do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Nieoczekiwany zwrot akcji w związku Piotra Stramowskiego i Kasi Warnke. Niedługo po tym, jak się rozstali, stało się coś niezwykłego

Przypominamy o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ledwo się zaręczyli, gdy znowu niespodzianka. Teraz to dopiero napłyną do nich gratulacje