Łukasz Nowicki złożył synowi gratulacje i napisał:

Jestem z Ciebie dumny! - pisze Nowicki

Rodzice chłopca, Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki, nie są razem od dziesięciu lat, ale dla dobra syna utrzymują ciepłe relacje. Oto co były mąż powiedział o Halinie w jednym ze swoich programów:

"Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu" - powiedział w programie „Taki jak ty” Łukasz.

Halina złożyła też gratulacje synowi, pokazując jego dziecięce zdjęcie.

Popularne wiadomości teraz

"Czuję się oszukana po przybyciu gości: Robisz ludziom dobrze, a oni to dobrze wykorzystają"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Dostałam to zdjęcie kilka dni temu od naszej kochanej cioci Krysi, która wiele lat opiekowała się Piotrkiem. Zdjęcie zrobiła 10 lat temu… łał…czas leci… 23.1.Piotrek skończy 19 lat… - napisała wówczas wokalistka.

Łukasz Nowicki również pogratulował synowi, zamieszczając jego ostatnie zdjęcie. Chłopak naprawdę wyrósł na prawdziwego przystojniaka.

19❤️ Happy B my love!

Jego powitanie było nie mniej ciepłe niż byłej żony.

Mój Syn …Piotrek kończy dziś 19 lat….Ostatnie „ście”. Stałeś się Synku fantastycznym , wrażliwym , młodym mężczyzną!!!. Jestem z Ciebie dumny !!!!! - pisze szczęśliwy aktor i prezenter.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki

Od 2016 roku Łukasz Nowicki jest w nowym związku. Jego druga żona również urodziła dziecko.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki

Pisaliśmy również o: Marcin Prokop zarabia kosmiczną kwotę z DDTVN. Prezenter telewizyjny zdradził tajemnicę swojego sukcesu i podał kwoty

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się w romantyczną podróż z okazji urodzin prezentera. "Cudowne to Wasze szczęście"

Przypominamy o: "Miałbyś 50 lat". Katarzyna Chrzanowska wspomina swojego męża Waldemara Goszczę