Łukasz Nowicki złożył synowi gratulacje i napisał:

Jestem z Ciebie dumny! - pisze Nowicki

Rodzice chłopca, Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki, nie są razem od dziesięciu lat, ale dla dobra syna utrzymują ciepłe relacje. Oto co były mąż powiedział o Halinie w jednym ze swoich programów:

"Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu" - powiedział w programie „Taki jak ty” Łukasz.

Halina złożyła też gratulacje synowi, pokazując jego dziecięce zdjęcie.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor ujawniła tajemnicę programu "Nasz Nowy Dom". Widzowie będą zaskoczeni tym, co usłyszą

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Dostałam to zdjęcie kilka dni temu od naszej kochanej cioci Krysi, która wiele lat opiekowała się Piotrkiem. Zdjęcie zrobiła 10 lat temu… łał…czas leci… 23.1.Piotrek skończy 19 lat… - napisała wówczas wokalistka.

Łukasz Nowicki również pogratulował synowi, zamieszczając jego ostatnie zdjęcie. Chłopak naprawdę wyrósł na prawdziwego przystojniaka.

19❤️ Happy B my love!

Jego powitanie było nie mniej ciepłe niż byłej żony.

Mój Syn …Piotrek kończy dziś 19 lat….Ostatnie „ście”. Stałeś się Synku fantastycznym , wrażliwym , młodym mężczyzną!!!. Jestem z Ciebie dumny !!!!! - pisze szczęśliwy aktor i prezenter.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki

Od 2016 roku Łukasz Nowicki jest w nowym związku. Jego druga żona również urodziła dziecko.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki

Pisaliśmy również o: Marcin Prokop zarabia kosmiczną kwotę z DDTVN. Prezenter telewizyjny zdradził tajemnicę swojego sukcesu i podał kwoty

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się w romantyczną podróż z okazji urodzin prezentera. "Cudowne to Wasze szczęście"

Przypominamy o: "Miałbyś 50 lat". Katarzyna Chrzanowska wspomina swojego męża Waldemara Goszczę