Prezenterzy telewizyjni Pytanie na śniadanie podczas urlopu na Bliskim Wschodzie.

Swoją podróż uzasadniali:

Tak, trudno wymarzyć sobie lepszy czas i lepszy moment. I bardzo się cieszę, że tak się stało. My cieszymy się naszym życiem. Jest nam po prostu dobrze. Życzymy wszystkim szczęścia. I myślę, że nigdy nie interesowało nas to, co dzieje się dookoła nas, co dzieje się u kogoś innego, skupiamy się na naszym życiu, na naszych wspólnych relacjach i na tym, żeby w pracy być profesjonalistami od pierwszej do ostatniej minuty programu. To jest dla nas naprawdę najważniejsze – powiedział Kurzajewski, gdy reporterka Jastrząb Post zapytała go o moment ogłoszenia przez nich związku.

Pozostali mieli kolej na kąpiel w morzu i podzielenie się tymi zdjęciami z fanami. Czyż nie jest to wspaniałe? Para wygląda na szczęśliwą i w dobrej formie.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Mówcie do mnie Your Mud-jesty. kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki- Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk, pielęgnuje koi, leczy dzięki bogactwu minerałów. W domy często smarujemy się błotkiem z córcią, ależ mamy wtedy fun. Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej?

Pisaliśmy również o: Przemek Kossakowski, po rozwodzie z Martyną Wojciechowską, zniknął z TVN. Jaki był powód

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski podzielił się ostatnio swoimi planami na przyszłość. "Przeżyjmy to jeszcze raz". O co chodzi

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski otrzymał nieprzyjemny komentarz od fanki, ale zareagował błyskawicznie: "Bardzo dziękuję za dociekliwość"