Prezenterzy telewizyjni Pytanie na śniadanie podczas urlopu na Bliskim Wschodzie.

Swoją podróż uzasadniali:

Tak, trudno wymarzyć sobie lepszy czas i lepszy moment. I bardzo się cieszę, że tak się stało. My cieszymy się naszym życiem. Jest nam po prostu dobrze. Życzymy wszystkim szczęścia. I myślę, że nigdy nie interesowało nas to, co dzieje się dookoła nas, co dzieje się u kogoś innego, skupiamy się na naszym życiu, na naszych wspólnych relacjach i na tym, żeby w pracy być profesjonalistami od pierwszej do ostatniej minuty programu. To jest dla nas naprawdę najważniejsze – powiedział Kurzajewski, gdy reporterka Jastrząb Post zapytała go o moment ogłoszenia przez nich związku.

Pozostali mieli kolej na kąpiel w morzu i podzielenie się tymi zdjęciami z fanami. Czyż nie jest to wspaniałe? Para wygląda na szczęśliwą i w dobrej formie.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Mówcie do mnie Your Mud-jesty. kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki- Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk, pielęgnuje koi, leczy dzięki bogactwu minerałów. W domy często smarujemy się błotkiem z córcią, ależ mamy wtedy fun. Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej?

Pisaliśmy również o: Przemek Kossakowski, po rozwodzie z Martyną Wojciechowską, zniknął z TVN. Jaki był powód

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski podzielił się ostatnio swoimi planami na przyszłość. "Przeżyjmy to jeszcze raz". O co chodzi

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski otrzymał nieprzyjemny komentarz od fanki, ale zareagował błyskawicznie: "Bardzo dziękuję za dociekliwość"