Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN.

Teraz może dodać do tego swoją pracę w programie TVN Dzień Dobry, gdzie występuje w towarzystwie Krzysztofa Skórzyńskiego.

Wspólnie wychowują: 16-letniego Stanisława, 12-letniego Tadeusza i 2-letniego Henia

Małgorzata wyjechała na obóz Ani Lewandowskiej, zostawiając w domu swoje chore dzieci, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

Bardzo tęsknię za dziećmi i za George’em, bo Georguś jest po tej operacji kolana, Stasio trochę był taki chorowity przez ostatni tydzień, Henio teraz jest taki na granicy i po raz pierwszy mam takie poczucie, że powinnam być gdzie indziej, a nie tu. Ale stąd naprawdę się wraca silniejszym, stąd naprawdę się wraca mocniejszym – mówiła do fanów.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Podczas wyjazdu na trening organizowany przez Anię Lewandowską, prezenterka telewizyjna pokazała filmik z siłowni i spotkała się z dużą krytyką. Co jest nie tak?

Komentarze niemile zaskoczyły samą gwiazdę, ale jest ona przyzwyczajona do bycia źle interpretowaną.

Chryste, te spodnie idealnie nadają się do ćwiczeń. Małgośka, podwiń te nogawki bo się wypier*olisz. Nogawice za długie! Przewrócisz się pani. Spodnie do ćwiczeń. Kobieto zęby sobie wybijesz! Te spodnie masakra.

Pisaliśmy również o: Roksana Węgiel zaczęła ostatnio porządkować swoje życie osobiste. Dobrą kartę przerwała bardzo przykra wiadomość

Może zainteresuje Cię to: Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Przypominamy o: Anna Mucha niestety nie ma dobrych wiadomości. Ta strata zabolała ją podwójnie. "Będą ciche dni w domu"