M jak miłość przyniósł Annie sławę, o której każdy aktor w Polsce może marzyć. Z czasem jednak 42-latka przeniosła się do teatru, gdzie pracuje do dziś.

Anna również dużo podróżuje, a nawet udało jej się odwiedzić Stany Zjednoczone, gdzie pod wpływem alkoholu nagrała skandaliczny filmik.

Odważę się. Doczekaliśmy się tego momentu, że nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem szalenie ciekawa tego, a to jest cudowne, bo oni to będą oglądać rano. Wspaniałe! Ja będę nietrzeźwa na tym filmiku, a oni będą wstawali. Jaki jest jutro, dzisiaj dzień? Oni już będą do pracy wstawać – mówiła do fanów.

Była aktorka M jak miłość opowiada wszystkim o swoim życiu prywatnym, dlatego jej zwolennicy zawsze są świadomi tego, co dzieje się w życiu Anny Muchy. Kobieta powiedziała, że uwielbia jeść, a masło jest jedną z jej ulubionych potraw.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

Zakładam czarne. A tak serio, to nie mam obsesji, co po mnie widać. Wypełnia mnie masło, wypełnia mnie miłość do jedzenia, radość życia. No i cóż. Tak to wygląda – zdradziła w rozmowie z naszą reporterką.

Jednak ostatnie wydarzenia w jej domu wzburzyły aktorkę. Faktem jest, że ktoś zepsuł jej ulubioną maselniczkę wielkim przysmakiem.

Bedą ciche dni w domu. Kto ma wiedzieć, ten wie… – napisała, pokazując zdjęcie.

Pisaliśmy również o: Roksana Węgiel zaczęła ostatnio porządkować swoje życie osobiste. Dobrą kartę przerwała bardzo przykra wiadomość

Może zainteresuje Cię to: Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Przypominamy o: „Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie