Dawid Kubacki zmaga się z problemami. Co się dzieje.

Zbliża się wielki turniej o główną nagrodę — Kryształową Kulę. Głównym przeciwnikiem Dawida jest Norweg, który niestety prezentuje lepsze wyniki.

Ostatnio robi słabsze skoki, ale nie dzieje się to znienacka. Okazuje się, że narciarz ma pewne problemy i to one są przyczyną niepowodzeń Dawida Kubackiego.

- Dawid popełnia jeden błąd, co idealnie dostrzegł Jan Szturc. Doświadczony trener mówił o tym, że Dawidowi brakuje świeżości i przy przejściu z progu do lotu opada mu nieco biodro. To niby detal, ale odejmujący wiele metrów. Natomiast Dawid to bardzo doświadczony zawodnik i na pewno jest w stanie uporać się z takim problemem. Do mistrzostw świata zostało jeszcze nieco czasu — zdradził uznany ekspert.

Słynny polski fizjoterapeuta zaznaczył, że Kubacki ma jeszcze szansę na pozostanie w kadrze i występ w zawodach Pucharu Świata.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili romantyczny wieczór w domu. Para przygotowała dla siebie niespodziankę

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson nagle zaczęła mówić o Zbigniewie Zamachowskim z innej strony. "Patrzę na to w ten sposób"

Przypominamy o: Dominika Gwit zaapelowała do obcych ludzi: „Następnym razem wezmę kija i ich pogonię”