Tym razem postanowili przenieść swój romans do kuchni.

Para świętowała już 40. urodziny Kasi Cichopek i 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego. To ostatnie wydarzenie było barwne, a na Instagramach obu gospodarzy widać, jak dobrze bawili się w Jordanii.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informator.

W Jordanii zwiedzili wiele pięknych miejsc, w tym była błotna kąpiel.

Mówcie do mnie Your Mud-jesty kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki- Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk pielęgnuje koi, leczy dzięki bogactwu minerałów. Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej?

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znani są z tego, że wzięli ślub i już szukają idealnego domu, w którym zamieszkają razem.

Ten dom musi mieć dużą kuchnię, bo pani Teresa uwielbia gotować. Ma jedno popisowe danie, za którym Maciek z Kasią przepadają. To pieczone żeberka. Obowiązkowym elementem wystroju będzie też duża, wygodna kanapa, na której oboje będą mogli gościć dzieci i wspólnie oglądać filmy – mówi nam osoba pracująca przy „Pytaniu na śniadanie” – przekazał nasz informator.

Para, jak już wcześniej wspomniano, urządziła romantyczną kolację w kuchni, gdzie ugotowała coś pysznego. Przygotowali przysmak rodem z Włoch, czyli pomidorki zapiekane z kozim serem i czosnkiem.

Smacznego – napisała Kasia.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski wspomniał o swoich zaręczynach z Polą. „Nie było mnie na ten pierścionek stać”

Przypominamy o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej