Prowadząca Pytanie na śniadanie to prawdziwa kobieta, która rozumie, że małżeństwo to duża odpowiedzialność i należy je traktować bardzo poważnie.

Teraz, jak wiadomo, szukają domu do wspólnego zamieszkania, zamieszka z nimi także matka Kurzajewskiego.

Ten dom musi mieć dużą kuchnię, bo pani Teresa uwielbia gotować. Ma jedno popisowe danie, za którym Maciek z Kasią przepadają. To pieczone żeberka. Obowiązkowym elementem wystroju będzie też duża, wygodna kanapa, na której oboje będą mogli gościć dzieci i wspólnie oglądać filmy – mówi nam osoba pracująca przy „Pytaniu na śniadanie”.

O zaręczynach pary było głośno, zwłaszcza gdy wszyscy fani zauważyli pierścionek zaręczynowy na jej palcu.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówił nam znajomy duetu z pracy.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się o tym, że mąż ją opuszcza i wymyśliła plan, aby dać swojemu kochankowi lekcję żałoby

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

O tym, że małżeństwo zbliża się wielkimi krokami, można też powiedzieć po tym, jak Kasia pracuje nad swoją figurą. I to nie tylko po to, by dobrze prezentować się w kadrze, ale także po to, by wyglądać olśniewająco podczas ceremonii ślubnej.

Kilogramy lecą w dół. Jest coraz szczuplejsza. Schudły jej nawet dłonie. Można to było dostrzec na zdjęciach zrobionych podczas jej spaceru po lesie z Maćkiem i dziećmi. Ogromny pierścionek powędrował z palca serdecznego na środkowy. Rączka tak schudła, że Kasia przestraszyła się, że najwyraźniej może go zgubić. Na szczęście znalazła rozwiązanie – zauważył Super Expres.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski wspomniał o swoich zaręczynach z Polą. „Nie było mnie na ten pierścionek stać”

Przypominamy o: Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw