Teraz tworzą nowe relacje z różnymi ludźmi. Kasia Cichopek jest żoną Macieja Kurzajewskiego, a Hakiel jest w związku z blond Dominiką.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy – powiedział Rewii informator z otoczenia pary.

W związku z tym dzieci pary — Helena i Adam — spędzają dużo czasu z nową partnerką ojca — Dominiką. Dzieciom podoba się nowa pasja Marcina Hakiela, co cieszy Kasię Cichopek.

Kasia jest psychologiem, zna mechanizmy i wie, że to trudna sytuacja wymagająca czasu – podsumował informator Rewii.

Marcin Hakiel rozpoczął życie od nowa, nie tylko jego życie osobiste uległo diametralnej zmianie, ale zmiany dotknęły również jego życie zawodowe. Tancerz ogłosił to na swoim Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Może zainteresuje Cię to: Joanna Krupa przygotowała dla Asha niespodziankę. Jak wyszły jej starania

Przypominamy o: Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość