Kasia uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi. W szczególności z córką Helenką postanowiły się zabawić i zrobić ulubione hobby dziewczynki.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem przez 14 lat, ale rozwiedli się. Ich małżeństwo nie wytrzymało próby czasu i rozstali się.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – zachwycała się w rozmowie z Jastrząb Post partnerem Kasia.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są w dobrych stosunkach, a aktorka dobrze dogaduje się także z Dominiką, nową dziewczyną swojego byłego ukochanego.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy – powiedział Rewii informator z otoczenia pary.

Popularne wiadomości teraz

Co dzieje się w życiu małżeńskim Michała Wiśniewskiego? Sprawdziły się oczekiwania

Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Helena i Adam spędzają dużo czasu z nową partnerką taty. Według ich matki dzieci są szczęśliwe z Dominiką.

Kasia jest psychologiem, zna mechanizmy i wie, że to trudna sytuacja wymagająca czasu – podsumował informator Rewii.

Jak się okazało, Kasia zabrała córkę na konie. Spójrzcie tylko, jak dobrze się bawili.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zabrali córkę prezenterki na spacer. "Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy"

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit po raz pierwszy po porodzie pojawiła się w pięknej sukni: "Macierzyństwo Ci służy"

Przypominamy o: Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość