Dziennikarka od ponad 20 lat jest szczęśliwą żoną Macieja Kurzajewskiego. Rozwiedli się jednak i od 2019 roku nie żyją jako pełnoprawna para.

Małżeństwo wychowało jednak dwóch wspaniałych synów. Teraz każdy z nich buduje swoje życie osobiste.

Niestety, ich drogi się rozeszły. Maciej zaręczył się z Cichopkiem, a Paulina Smaszcz z nowym tajemniczym mężczyzną.

Paulina Smaszcz dała się ponieść uczuciom, które ją ogarnęły i pokazała romantyczne wideo ze swoim partnerem.

Absolutnie nie. Ja już przez 23 lata pokazywałam swoje życie osobiste, budując przy okazji wizerunek swojego byłego męża. Byłam jego menedżerem, zajmowałam się jego wywiadami, załatwiałam mu ciekawe kontrakty. Wyciągnęłam naukę z tego, co było i teraz absolutnie nie chcę tego robić. Z moim nowym partnerem bardzo tego przestrzegamy – przekazała w rozmowie z Faktem.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

Po obejrzeniu tego filmiku fani nie powstrzymywali emocji i nie szczędzili słów:

Po co? Zero intymności. Miałam tak, jak chodziłam do podstawówki. To nie jest dla pani dobre. Nie wiem, po co ta cała pokazówka. Wcześniej ten atak na oczach całej Polski na już dawno byłego męża, bo chce być szczęśliwy z kimś innym, jak pani. Brak klasy. Jeju, straszne – piszą.

Co sądzicie o tej parze?

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zabrali córkę prezenterki na spacer. "Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy"

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit po raz pierwszy po porodzie pojawiła się w pięknej sukni: "Macierzyństwo Ci służy"

Przypominamy o: Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny