Z aktorką Antoniną Turnau jest szczęśliwym małżeństwem od 7 lat. Mimo 36-letniej różnicy wieku Marek Kondrat i jego młoda żona są bardzo szczęśliwi.

W 2018 roku na świat przyszła ich córka Helenka, która ma obecnie 5 lat. Natychmiast przenieśli się do Hiszpanii, gdzie Antonina rozpoczęła budowę ich nowego domu rodzinnego.

Paradoks polega na tym, że projekt domu narysowała moja młoda żona. Niespodziewanie dla siebie znów wystawiłem stopę na nieznany ląd. Miejscowy architekt przetworzył rysunki na projekt i tak, po sześciu latach od zakupu ziemi, mogliśmy wstawić meble. Tam urodziła się nasza córka – wyznał niedawno Kondrat w Polityce.

Małżeństwo ma problemy z dowożeniem córki do przedszkola.

Żeby Helenę wozić do przedszkola, potrzebowałem godziny w jedną stronę. A nie planowałem spędzić życia w samochodzie – mówił.

Popularne wiadomości teraz

Niepokojące informacje. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska źle się poczuła w nocy

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

W październiku i listopadzie 2023 roku te znaki zodiaku staną się prawdziwymi szczęściarzami

Małżeństwo podjęło więc trudną decyzję o powrocie do Polski i musiało sprzedać swój dom w Hiszpanii.

Dziecko, które dziś rozdaje karty, trzyma nas w Polsce. Helenka ma swoje zajęcia, które coraz bardziej się rozrastają. Bywamy więc w naszym domu dwa razy w roku, na tyle rzadko, że chyba trzeba będzie go sprzedać. Ale ja do murów się nie przywiązuję – wyznał.

Jak się jednak okazało, młoda żona emerytowanego aktora nie wiedziała o jego planach sprzedaży domu w Hiszpanii. w Hiszpanii. Jej koleżanka powiedziała, że para ma ciche dni.

Ona nie zachowuje się jak mała dziewczynka, która przywykła tupać nogami i mówić, że ma być tak, jak sobie życzy. To szalenie rozważna i mądra osoba. Z pewnością wypracują rozwiązanie, które zadowoli i ją, i jego – twierdzi znajoma Antoniny.

O ich przyszłym życiu w Polsce wiadomo tylko tyle, że wybierają między Krakowem a Warszawą.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit po raz pierwszy po porodzie pojawiła się w pięknej sukni: "Macierzyństwo Ci służy"

Przypominamy o: Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość