Kobieta zasłynęła ze swojego talentu aktorskiego. W 2016 roku poznała Wojciecha Dunaszewskiego, który 2 lata później został jej mężem.

Kiedy Dominika urodziła syna, pokazała, jak dobrze jest im we trójkę.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie (…). Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – zdradziła.

Stało się jednak wiadomo, że wokół jej domu czają się paparazzi, co było dość irytujące. Na swoim Instastory opowiedziała o tym, co działo się pod jej domem.

Piszecie do mnie, że widzieliście w internecie, że mi paparazzi stoją pod domem i mnie śledzą na spacerze. No faktycznie tak jest – zaczęła.

Popularne wiadomości teraz

Abp Jędraszewski sięga po wsparcie z nieba dla żony Dawida Kubackiego. "Cały Kościół krakowski ogarnia Was modlitwą"

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Świeżo upieczona mama uświadomiła swoją pozycję tym, którzy pragną sensacji:

Jak ich zobaczę następnym razem, wezmę kija i ich pogonię. I pokaże wam ich na Instagramie, co byście zobaczyli, jak wyglądają tacy smutni ludzie. Wezmę kija i pogonię (śmiech) – zagroziła w żartach Dominika.

Dominika Gwit uważa, że takie zachowanie paparazzi jest niedopuszczalne.

Ja się tym nie przejmuje, aczkolwiek faktycznie jest to przykre – podsumowała ten wątek.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili romantyczny wieczór w domu. Para przygotowała dla siebie niespodziankę

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson nagle zaczęła mówić o Zbigniewie Zamachowskim z innej strony. "Patrzę na to w ten sposób"

Przypominamy o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej