Fani byli zaskoczeni tak szczerymi zdjęciami, na których był nagi.

Znany polski aktor, który zasłynął rolą w Pierwszej Miłości. Jedną z jego ostatnich ról była główna rola w filmie Gierek.

Aktor jest mężem Marceli Leszczak i razem wychowują syna Fryderyka. Michał powiedział jednak, że marzy o drugim dziecku.

Do niedawna Marcela nie chciała słyszeć o drugim dziecku, bo bardzo źle przechodziła ciążę z Frysiem, choć ja naciskałem, żebyśmy mieli drugie dziecko. Dziś to ona przebąkuje, że może jednak, że teraz jest dobry czas? I ja jestem na to gotów. Sam byłem jedynakiem, więc chętnie podarowałbym Frysiowi na gwiazdkę piękny prezent w postaci brata lub siostry – zdradził w rozmowie z Party.

Michał Koterski popisał się morsowaniem, które było wielkim sukcesem.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Byłem ostatnio z Marcelka i z Frysiem w cudownym miejscu pod Warszawa. W domku na wodzie nad Narwią . Mieści się tam tez domek na drzewie i Glamping czyli domek pod kopułą . Mega klimatyczne miejsce , domki w pełni wyposażone i cieplutkie a jeśli ktoś nie lubi gotować i chce poleniuchować to tuż obok miesci sie hotel i wiele restauracji gdzie można zjeść wyśmienite posiłki . Ale to co najlepsze to sauna na wodzie i cudowni właściciele którzy robią mega saunowanie, rytuały i to co pierwszy raz spróbowałem witkowanie . Nie wiecie co to ? Musicie spróbować ja czułem się po tym cudownie i mogę wam z całego serca polecić to miejsce na wspaniały wypad z rodzina lub romantyczny wyjazd we dwoje choćby na walentynki – napisał.

Pod postem aktora pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

Rzymianom szczeka opadła. Obfity ten krzak. Niebezpieczne te gałązki…chyba…

Byli jednak tacy, którym pomysł Michała Koterskiego nie przypadł do gustu.

Wstyd takie zdjęcia dodawać w internet. I po co to?

Co sądzicie o pomyśle Michała Koterskiego na wakacje?

Pisaliśmy również o: Maja Hyży po raz pierwszy pokazała swoją półroczną córkę Zosię. Do kogo jest podobne dziecko

Może zainteresuje Cię to: 16-letnia córka Michała Wiśniewskiego Etienette ma nową fryzurę. Teraz jest nie do poznania

Przypominamy o: Znane jest miejsce i data ślubu Cichopek i Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz nie wytrzymała i wróciła do gry