Jeszcze kilka lat temu o tej piosenkarce nic nie było wiadomo, ale po udziale w programie X Factor zaczęła o niej mówić cała Polska.

Życie osobiste Mai też nie było takie gładkie. Po ślubie z pierwszym mężem opiekowała się synami bliźniakami Wiktorem i Aleksandrem. Będąc żoną swojego nowego partnera Grzegorza, urodziła również córkę Zosię.

Życie osobiste Mai też nie było takie gładkie. Po ślubie z pierwszym mężem opiekowała się synami bliźniakami Wiktorem i Aleksandrem. Urodziła też córki Zosię i Antoninę będąc w związku z nowym partnerem Konradem Kozakiem.

Syna Mai można zobaczyć w nowym teledysku, co pokazuje, że jest ona dumna ze swojej rodziny.

To wyszło naturalnie. Mój teledysk, który był do kołysanki, też był z dziećmi i Konradem. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Ja stawiam ją na pierwszym miejscu. Utwór, który prezentuję jest o mnie, o moim życiu. O tym, co przeżyłam, i co mnie spotkało dobrego. O tym, że trzeba wierzyć w siebie i swoje marzenia, które rzeczywiście się spełniają. Tym marzeniem były też moje dzieci – wyjawiła naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Oto zdjęcie najmłodszej Zosi, jaka ona jest piękna.

Pisaliśmy również o: Prawda wyszła na jaw. Dawid Kubacki zmaga się z problemami. Co się dzieje

Może zainteresuje Cię to: Gwiazda "Barw Szczęścia" odchodzi z serialu po 15 latach. „To już nie będzie ten sam serial”

Przypominamy o: Dominika Gwit zaapelowała do obcych ludzi: „Następnym razem wezmę kija i ich pogonię”