Ten serial jest równie ciekawy zarówno dla starszego pokolenia, jak i dla młodszego, które dopiero zaczęło go oglądać.

Olga Jankowska, która gra w serialu od samego początku Barw Szczęścia. Jednak jak się okazało, gwiazda odchodzi z serialu, co jest bardzo smutne.

Dzisiaj został wyemitowany ostatni odcinek, w którym możecie mnie zobaczyć. A to oznacza, że oficjalnie żegnam się z serialem „Barwy szczęścia”. Ludzie, z którymi przyszło mi pracować, byli dla mnie drugą rodziną. Wcielanie się w postać Klary przez tyle lat było czasem sporym wyzwaniem i nie ukrywam, że cieszę się, że mogę część cech jej charakteru wreszcie z siebie uwolnić. Te dobre, mam nadzieję, ze mną zostaną.

W poście na swoim Instagramie Olga Jankowska pożegnała się z ekipą serialu i widzami, którzy przyzwyczaili się do oglądania jej w nim.

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Dziękuję wspaniałym aktorom, reżyserom, produkcji oraz ekipie (szczególnie dziewczynom z charakteryzacji i garderoby – wszystkie chwile z Wami trzymam w serduchu), z którymi przyszło mi dzielić plan filmowy. A najbardziej dziękuje wszystkim Wam, którzy tyle lat kibicowali tej postaci. Ach, naprawdę ciężko podsumować tak wielki kawał mojego życia, ale może kiedyś przyjdzie jeszcze na to czas. Co prawda, osobiście rozstałam się z Klarą ponad pół roku temu, ale dzisiaj wreszcie mogę zamknąć ten rozdział i ruszyć w nową drogę. I jestem tym bardzo podekscytowana!

Reakcja fanów była bardzo żywa, co pokazuje miłość narodu do aktorki.

O nieee, a ja czekałam zawsze na ciebie. Tego się nie spodziewałam. Bardzo lubiłam serialową Klarę. Szkoda. Miło się na ciebie patrzyło. Grałaś rolę dobrej i miłej dziewczyny. To już nie będzie ten sam serial bez pani postaci.

Pisaliśmy również o: Prawda wyszła na jaw. Dawid Kubacki zmaga się z problemami. Co się dzieje

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson nagle zaczęła mówić o Zbigniewie Zamachowskim z innej strony. "Patrzę na to w ten sposób"

Przypominamy o: Dominika Gwit zaapelowała do obcych ludzi: „Następnym razem wezmę kija i ich pogonię”