Wiele mediów zaczęło mówić o powodach przeprowadzki Juliana do innego kraju.

Na temat rozwodu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego krążyło wiele plotek, ale jak wiemy teraz, każde z nich aktywnie uczestniczy w układaniu swojego życia osobistego.

Julian, najmłodszy syn dziennikarza i prezentera telewizyjnego, dokonał życiowego wyboru i wyjechał na studia do Holandii.

Uczestnicy tegorocznych wymian zagranicznych przejmują Instagrama afspoland. Po krótkiej przerwie powracamy z akcją Instagram Takeover! Już jutro na naszym Instagramie będziecie mogli zobaczyć relację Juliana, który obecnie przebywa na rocznej wymianie w Holandii – zapowiedziano live Juliana.

Nastolatek niewiele napisał o swoim kroku, ale sprawa była jasna:

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Jestem Julian i jestem już od ponad 5 miesięcy w Holandii. Mieszkam w małym miasteczku portowym Harlingen. Moja rodzina goszcząca mieszka ze mną w barce mieszkalnej i oprócz mnie w rodzinie jest jeszcze jeden uczestnik z Chile. Mieszkamy wspólnie od 2 miesięcy i bardzo dobrze się dogadujemy. W mojej relacje spróbuję pokazać moje codzienne życie w Holandii z pewnym małym zwrotem akcji, którym jest również zdobywanie zachowań i nawyków nie tylko holenderskich, ale również południowo-amerykańskich.

W jego rozmowach z internautami widać było, że talent dziennikarski odziedziczył po rodzicach.

Wydaje mi się, że najtrudniejszą częścią jest sam początek, kiedy zaczyna się mieszkać z nową rodziną, chodzić do nowej szkoły. Ale fajne jest to, że członkowie AFS są wolontariuszami. Ale przystosowanie się do nawyków rodziny, popełnianie drobnych błędów jest bardzo niekomfortowe – odpowiedział na pytanie o najtrudniejsze chwile po opuszczeniu domu.

Julian powiedział, że nie mógł oprzeć się perspektywie studiowania w innym kraju.

Zapomniałem wam powiedzieć, że mieszkam na barce mieszkalnej. Na początku w zimie byłem bardzo przerażony, że będzie bardzo zimno, ale mamy ogrzewaną podłogę.

Zapytany przez swoich fanów, czy zamierza zostać w Holandii, odpowiedział:

Nie mam pojęcia. To jest kraj, z którym mam mnóstwo wspomnień. Ale czy chciałbym tutaj zamieszkać na stałe — nie jestem pewny. Ten wyjazd sprawił, że jeszcze bardziej pokochałem podróże.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nie może się nadziwić talentom swojej córki Heleny. Dziewczyna ma przed sobą wielką przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Fani nie poznali Marcina Prokopa. Prezenter telewizyjny zdecydował się na drastyczne zmiany w swoim wyglądzie

Przypominamy o: Anna Mucha i Jakubem Wonsem pojawili się na premierze w towarzystwie jego byłej żony. "Spotkało nas duże szczęście"