Od tamtej pory łączy ich miłość i pasja do mediów społecznościowych. Teraz przyszli rodzice przygotowują się do narodzin swojego dziecka.

Friz i Wersow pochodzą z różnych miast Polski, jednak studiowali w tym samym miejscu. Tam też poznali się i od razu zaiskrzyło między nimi.

Wychowywałam się po części, patrząc na wesela co tydzień. Moi rodzice mają dwór, tam było wesele co tydzień, więc się już napatrzyłam. Kiedyś też marzyłam o tym, żeby stanąć tam na tym miejscu, gdzie panna młoda. Teraz mam tak, że czasem mam takie myśli: A dobra wyjeżdżam. Lub tylko we dwoje z najbliższymi na plaży. Czasami mam tak, że fajnie, jakby to było zaplanowane i stonowane – powiedziała portalowi Pudelek, będącym częścią grupy Wirtualna Polska.

Oboje mieli marzenie, żeby tworzyć muzykę razem i od tamtej pory nie rozstają się ani na moment.

Teraz kiedy Friz i Wersow przygotowują się do narodzin swojego dziecka, postanowili poświęcić swoją uwagę rodzinie. Planują zmienić swój styl życia i koncentrować się na wychowaniu swojego potomka.

Popularne wiadomości teraz

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach – przekazała.

Friz i Wersow są bardzo podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość. Chcą być dla swojego dziecka najlepszymi rodzicami na świecie. Zaczynają od wyboru imienia dla dziecka, ale jeszcze nie podzielili się swoimi planami z fanami.

Jednakże jedno jest pewne – Friz i Wersow są gotowi na przyjęcie swojego dziecka do świata i zrobienie wszystkiego, co w ich mocy, aby zapewnić mu najlepszą przyszłość. Są pełni nadziei i radości, wiedząc, że będą mogli podzielić się z dzieckiem swoją miłością i pasją do muzyki.

Friz i Wersow to para młodych ludzi, którzy mają przed sobą całe życie. Teraz gdy czekają na narodziny swojego dziecka, chcą skupić się na wychowaniu i tworzeniu rodzinnej atmosfery.

Są gotowi na nowe wyzwania, a ich miłość do muzyki zawsze będzie łączyć ich ze sobą i z dzieckiem.

Friz i Wersow to wzór dla wielu młodych par, które marzą o rodzinie i przyszłości razem. Ich historia pokazuje, że z miłością i pasją można osiągnąć wiele, a wychowanie dziecka to największe wyzwanie i największa radość w życiu rodzinnym.

Fani pospieszyli z gratulacjami dla nowych rodziców:

Mam nadzieje, że to dziecko przyjdzie na świat w pełni szczęśliwe i zdrowe GRATULACJE. Jeszcze się nie urodziło a już wygrało życie… Boże ja na tych ludziach się wychowałam i teraz mogę być świadkiem takich wzruszających chwil. Gratulacje. Zaczynaliśmy śmiejąc się robiąc niby głupie rzeczy, a teraz będziemy oglądać waszą rodzinkę. Gratulację aż się popłakałam. Dużo zdrówka dla całej rodziny. Masz piękny głos Weronika – to niektóre ich wpisy.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel na nowych zdjęciach z Dominiką. Zdjęcia z łóżka zaskoczyły wszystkich

Może zainteresuje Cię to: Dawid Kubacki zmierzył się z problemami. Niestety, sielankę przerwało przykre zdarzenie

Przypominamy o: Rok temu odszedł polski piosenkarz Witold Paszt. Rodzina była dla niego prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach