Od tamtej pory łączy ich miłość i pasja do mediów społecznościowych. Teraz przyszli rodzice przygotowują się do narodzin swojego dziecka.

Friz i Wersow pochodzą z różnych miast Polski, jednak studiowali w tym samym miejscu. Tam też poznali się i od razu zaiskrzyło między nimi.

Wychowywałam się po części, patrząc na wesela co tydzień. Moi rodzice mają dwór, tam było wesele co tydzień, więc się już napatrzyłam. Kiedyś też marzyłam o tym, żeby stanąć tam na tym miejscu, gdzie panna młoda. Teraz mam tak, że czasem mam takie myśli: A dobra wyjeżdżam. Lub tylko we dwoje z najbliższymi na plaży. Czasami mam tak, że fajnie, jakby to było zaplanowane i stonowane – powiedziała portalowi Pudelek, będącym częścią grupy Wirtualna Polska.

Oboje mieli marzenie, żeby tworzyć muzykę razem i od tamtej pory nie rozstają się ani na moment.

Teraz kiedy Friz i Wersow przygotowują się do narodzin swojego dziecka, postanowili poświęcić swoją uwagę rodzinie. Planują zmienić swój styl życia i koncentrować się na wychowaniu swojego potomka.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach – przekazała.

Friz i Wersow są bardzo podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość. Chcą być dla swojego dziecka najlepszymi rodzicami na świecie. Zaczynają od wyboru imienia dla dziecka, ale jeszcze nie podzielili się swoimi planami z fanami.

Jednakże jedno jest pewne – Friz i Wersow są gotowi na przyjęcie swojego dziecka do świata i zrobienie wszystkiego, co w ich mocy, aby zapewnić mu najlepszą przyszłość. Są pełni nadziei i radości, wiedząc, że będą mogli podzielić się z dzieckiem swoją miłością i pasją do muzyki.

Friz i Wersow to para młodych ludzi, którzy mają przed sobą całe życie. Teraz gdy czekają na narodziny swojego dziecka, chcą skupić się na wychowaniu i tworzeniu rodzinnej atmosfery.

Są gotowi na nowe wyzwania, a ich miłość do muzyki zawsze będzie łączyć ich ze sobą i z dzieckiem.

Friz i Wersow to wzór dla wielu młodych par, które marzą o rodzinie i przyszłości razem. Ich historia pokazuje, że z miłością i pasją można osiągnąć wiele, a wychowanie dziecka to największe wyzwanie i największa radość w życiu rodzinnym.

Fani pospieszyli z gratulacjami dla nowych rodziców:

Mam nadzieje, że to dziecko przyjdzie na świat w pełni szczęśliwe i zdrowe GRATULACJE. Jeszcze się nie urodziło a już wygrało życie… Boże ja na tych ludziach się wychowałam i teraz mogę być świadkiem takich wzruszających chwil. Gratulacje. Zaczynaliśmy śmiejąc się robiąc niby głupie rzeczy, a teraz będziemy oglądać waszą rodzinkę. Gratulację aż się popłakałam. Dużo zdrówka dla całej rodziny. Masz piękny głos Weronika – to niektóre ich wpisy.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel na nowych zdjęciach z Dominiką. Zdjęcia z łóżka zaskoczyły wszystkich

Może zainteresuje Cię to: Dawid Kubacki zmierzył się z problemami. Niestety, sielankę przerwało przykre zdarzenie

Przypominamy o: Rok temu odszedł polski piosenkarz Witold Paszt. Rodzina była dla niego prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach