Zawodnik opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z zalanymi pomieszczeniami oraz krótki komentarz, w którym wyraża swoje rozczarowanie sytuacją.

Kubacki przyznał, że woda zalała część jego mieszkania, w tym salon i kuchnię, co wywołało wiele szkód materialnych.
 
Jednocześnie wyraził wdzięczność za wsparcie, jakie otrzymał od swoich fanów i przyjaciół, którzy oferowali mu pomoc w sprzątaniu i naprawie szkód.

Dawid Kubacki to jeden z najlepszych skoczków narciarskich w Polsce, który od lat odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. W swoim dorobku ma wiele tytułów mistrza Polski, a także medale z mistrzostw świata i Pucharu Świata.
 
W 2021 roku zdobył srebrny medal w konkursie indywidualnym na mistrzostwach świata w Oberstdorfie, co potwierdza jego niezwykłe umiejętności i talent.

Zalanie w domu jest niewątpliwie trudnym doświadczeniem, zwłaszcza dla osoby, która zajmuje się sportem na tak wysokim poziomie.
 
Jednak Dawid Kubacki pokazał swoją siłę i determinację, pokonując kolejne wyzwania w swoim życiu, zarówno te sportowe, jak i te związane z codziennością.
 
screen Instagram
screen Instagram
screen Instagram

Mamy nadzieję, że sytuacja Dawida Kubackiego szybko się unormuje, a zawodnik będzie mógł skupić się na swojej karierze i odnosić kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu