Zawodnik opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z zalanymi pomieszczeniami oraz krótki komentarz, w którym wyraża swoje rozczarowanie sytuacją.

Kubacki przyznał, że woda zalała część jego mieszkania, w tym salon i kuchnię, co wywołało wiele szkód materialnych.
 
Jednocześnie wyraził wdzięczność za wsparcie, jakie otrzymał od swoich fanów i przyjaciół, którzy oferowali mu pomoc w sprzątaniu i naprawie szkód.

Dawid Kubacki to jeden z najlepszych skoczków narciarskich w Polsce, który od lat odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. W swoim dorobku ma wiele tytułów mistrza Polski, a także medale z mistrzostw świata i Pucharu Świata.
 
W 2021 roku zdobył srebrny medal w konkursie indywidualnym na mistrzostwach świata w Oberstdorfie, co potwierdza jego niezwykłe umiejętności i talent.

Zalanie w domu jest niewątpliwie trudnym doświadczeniem, zwłaszcza dla osoby, która zajmuje się sportem na tak wysokim poziomie.
 
Jednak Dawid Kubacki pokazał swoją siłę i determinację, pokonując kolejne wyzwania w swoim życiu, zarówno te sportowe, jak i te związane z codziennością.
 
screen Instagram
screen Instagram
screen Instagram

Mamy nadzieję, że sytuacja Dawida Kubackiego szybko się unormuje, a zawodnik będzie mógł skupić się na swojej karierze i odnosić kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek