Udział w Dzień Dobry TVN jako prezenterka przyniósł Kindze wiele sławy i uznania.

A w sierpniu 2020 roku prezenterka telewizyjna zniknęła z ekranów, bo postanowiła poświęcić czas dla siebie.

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – argumentowała swoją decyzję.

Kinga zamieściła na swoim Instagramie filmik, na którym wraz z Markiem Kujawą wybrali się na ekstremalną randkę.

To był hardcore… Parę dni temu kilkukrotnie „przemieliło” nas pod wodą i przeciągnęło po dnie po jednej z największych sekwencji fal jaką do tej pory mieliśmy podczas surfingu! Żeby wyjść z tego bez szwanku trzeba było mieć stalowe nerwy, mocne płuca, szczęście i … wiedzę. Trening APNEA (nurkowania na bezdechu) przydał się szybciej niż przypuszczaliśmy… – zaczęła relację.

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

Dominika Gwit ogłosiła bardzo radosną nowinę. "Już mogę zdradzić Wam tajemnicę"

W przypadku takiego nurkowania ważne jest, aby nie poddać się strachowi.

Najbardziej niebezpieczny nie jest brak tlenu, a strach i niekontrolowane odruchy naszego organizmu automatycznie reagującego na zagrożenie. Gdy mieli Cię fala za falą i trzyma długo pod powierzchnią wody, zabójczo groźna jest … panika.

Panika może doprowadzić nawet do śmierci, bo człowiek nie będzie w stanie się kontrolować:

Możesz się przez nią zachłysnąć, stracić siły walcząc bez sensu wtedy, gdy nie trzeba, wypuścić bezwiednie powietrze, kiedy fala wciąga Cię w podwodny wir i „mieli” w nim kilka razy. Dlatego tak ważny jest nie tylko trening fizyczny, ale też mentalny (medytacje, wizualizacje). To gwarancja, że na takich „spotach” jak nasz nie zrobisz sobie krzywdy.

Kinga Rusin miała obawy przed rozpoczęciem treningów APNEA, ale je pokonała:

Przed kursem APNEA na samą myśl o nieoddychaniu przez blisko 2 minuty zaczynało mi brakować powietrza. Po kilku godzinach zajęć (pływanie i ćwiczenia pod wodą, poznawanie technik oddychania) okazało się, że coś, co przed chwilą było niemożliwe stało się osiągalne.

Trening jogi się przydał:

Mi na pewno pomogła joga. Bo joga to nie tylko asany ale przede wszystkim oddychanie. Przez kilka miesięcy, na Malediwach, chodziłam na zajęcia pranajamy (techniki oddechowe) i joganidra (medytacja). Tu sprawdziło się idealnie!

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska pokazała fryzurę syna. Jego fryzura to prawdziwy hit

Może zainteresuje Cię to: Remigiusz Mróz skomentował zdjęcie Joanny Opozdy z wanny i się zaczęło. "Bąbelki bąbelki"

Przypominamy o: Rok temu odszedł polski piosenkarz Witold Paszt. Rodzina była dla niego prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach