Na scenie z głową amerykańskiego państwa pojawiły się dzieci z flagami ukraińskimi, polskimi i amerykańskimi. To symbol przyjaźni narodów, które okazują sobie wsparcie w trudnych czasach.

Prezenterka telewizyjna nie mogła pominąć tematu polityki i jej polskich przedstawicieli.

Gdy siedzący obok w loży PISowscy dygnitarze oklaskiwali Prezydenta Bidena, czułam prawdziwą satysfakcję. Jeszcze niedawno wyśmiewali go, nie chcieli go długo uznać za prawowitego Prezydenta USA. Dziś widzą wreszcie, że jest twardym liderem, przywódcą Wolnego Świata, od którego zależy i ich los. Drżą bo wiedzą, że leży mu na sercu praworządność w naszym kraju. Zarówno Ukraina, jak i Polska wygrają swoją walkę!

Stało się również wiadomym, że została zaproszona na to wydarzenie przez amerykańskiego ambasadora Marka Brzezińskiego.

Popularne wiadomości teraz

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Dziękuję Panu Ambasadorowi USA @usembassywarsaw, Markowi Brzezińskiemu za zaproszenie na uroczystość. To była historyczna chwila.

Przypominamy, że Kinga Rusin pojawiła się w Ambasadzie Amerykańskiej w Warszawie wiosną ubiegłego roku, o czym świadczy jej post.

Wczoraj w rezydencji ambasadora USA. Po mojej lewej stronie, Jego Ekscelencja, charyzmatyczny Mark Brzeziński, syn legendarnego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydentów Cartera, Johnsona i Keneddy’ego – Zbigniewa Brzezińskiego. Po prawej wice ambasador, Bix Aliu, wielki przyjaciel Polski i Polaków, wspaniały dyplomata, który miał u nas przez ostatnie lata wiele naprawdę trudnych zadań, a przez ponad rok szefował placówce amerykańskiej w Warszawie jako chargé d’affaires. Kończy się jego misja, żegna się z nami i wraca do Waszyngtonu. Ambasador Brzeziński pożegnał go w pięknych słowach. Bix, dziękujemy za wszystko!

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nieustannie pracuje nad swoim wyglądem. Czyżby chodziło o ślub

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz po raz kolejny znalazła się w centrum skandalu. Tym razem chodzi o jej starszego syna

Przypominamy o: Joanna Opozda pokazuje, jak świętuje pierwsze urodziny swojego synka. "Nie każda samotna mama ma takie możliwości"