Jak wiem, Maciej i Paulina od 2019 roku nie są małżeństwem, dlatego każde z nich układa teraz swoje życie osobiste osobno.

Najstarszy syn, mimo dość młodego wieku, jest już żonaty z Włoszką, Laurą. I nawet przygotowują się do zostania rodzicami, o czym opowiedzieli mediom.

Maciej Kurzajewski nie jest gotowy publicznie wypowiadać się na temat życia prywatnego syna, bo rozumie wartość zachowania czegoś dla siebie.

Nie komentuję życia prywatnego mojego i mojej rodziny, również na prośbę mojego syna – powiedział Maciej dla se.pl.

Bezstronne źródła donoszą jednak, że narodziny pierwszego dziecka młodej pary mają nastąpić w połowie lutego.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

Termin porodu przypada na połowę lutego, więc Maciej tuż po Nowym Roku zostanie dziadkiem – zdradził nasz informator.

Paulina Smaszcz swoim postem na Instagramie najwyraźniej dała o sobie znać i nieświadomie ogłosiła, że jest już babcią.

#kobietapetardafashion #babciapetarda Make up: @bartkowiak_patrycja_makeup Producent: @monika_prusaczyk Czy taka stylizacja pasuje na kazdy dzień? Napisz komentarz.

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz

Maciej Kurzajewski nie może się doczekać otrzymania nowego statusu, o czym wielokrotnie mówił:

Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne. Ja myślę, że nie do końca świadomie na ten moment przygotowywałem się od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, mając świadomość, jak ważne jest to, aby budować każdego dnia jakość naszego życia. Przeżywanie tego życia, funkcjonowanie, ale też i jakość naszego samopoczucia. Cieszę się, że tę dbałość o, chociażby aktywność fizyczną, zawsze miałem w sobie i że ona mi towarzyszy i chociażby dzisiaj biorąc pod uwagę zdrową dietę, aktywność fizyczną, pozytywne nastawienie, mogę mówić o sobie, że z radością czekam na narodziny mojej wnuczki i będę mógł dać jej całą swoją energię, żebyśmy wspólnie przeżywali to życie.

Prezenter telewizyjny opowiedział również o tym, jaką słodką i kochającą się parą są jego syn Franek i jego żona Laura.

Mój syn Franek i jego żona Laura, tworzą piękną rodzinę. Zawsze mogą na mnie liczyć, mają tę świadomość tego, że byłem, jestem i będę dla nich wsparciem, jeśli tylko będą tego potrzebować, ale oni są rodziną. Rodziną i ludźmi świata i to jest też piękne, że odnajdują się w każdym miejscu świata i w bardzo szeroki sposób myślą o tym, jak budować swoją przyszłość. To jest dla mnie coś, z czego jestem bardzo dumny.

A jakie imię otrzyma jego wnuczka?

Cudownie, że takie rzeczy możemy przeżywać w nieco węższym gronie i cieszyć się nimi w takim kameralnym wymiarze, to wtedy daje nam większą radość. Pewnie kiedy już ta cudowna dziewczynka pojawi się na świecie, to ja będę miał przyjemność powiedzieć, jakie imię dostała od rodziców. Najważniejsze jest to, żeby urodziła się zdrowa i aby to szczęście, które rozleje się w tej rodzinie i u mnie też, bo czekam na ten moment, będzie czymś, co zapamiętamy na bardzo długo, bo sam wiem, że ten moment oczekiwania i narodzin, to są jedne z najpiękniejszych chwil w naszym życiu.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek przebywają obecnie we włoskich Alpach, o czym świadczą ich nowe zdjęcia.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nieustannie pracuje nad swoim wyglądem. Czyżby chodziło o ślub

Może zainteresuje Cię to: Anna Mucha nagrała filmik prosto z wakacji. Aktorka ma dla fanów smutny komunikat

Przypominamy o: Sandra Kubicka opowiedziała o nieprzyjemnych czynach swojego partnera. „Płakałam do poduszki”