Kobiety często spędzają razem czas na imprezach i spotkaniach towarzyskich. Dlatego w tak ważnym dla Natalii dniu, Ola przygotowała dla niej niezwykłą niespodziankę.

Droga Kukulio! Z okazji Twych urodziny, dedykuję Ci ponownie to ponadczasowe dzieło, byś miała na świeżo plusy i minusy starości. Law ja! – napisała na Instastory, zapowiadając piosenkę.

Ola i Kuba za podstawę do swojej muzycznej kreacji wzięli dawne występy piosenkarki.

Hej Natalia, jesteś stara. Zamiast pląsać, potańcz w parach. Patrz pod nogi, kiedy kroczysz. Nie rzuć biodrem, bo wyskoczy. Wchodzisz właśnie, wchodzisz w okres ten przeklęty, kiedy coraz twardsze, coraz twardsze będą pięty. Choćbyś tarła, tarła je zapamiętale, zmiękną ciutkę, albo już nie zmiękną wcale – słyszymy.

A potem było:

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Hej Natalia, nic nie szkodzi, dam Ci laskę oraz chodzik. By uniknąć niespodzianek dam też wapnia pełen dzbanek….

Ola Kwaśniewska powiedziała o efekcie swojej pracy:

Odpowiadając na wszystkie pytania o tytuł i o to, gdzie można tego posłuchać: Tytuł to „Hej Natalia jesteś stara” i nigdzie. Jest to oczywiście Sexi Flexi z repertuaru Natalii, tylko z moimi okolicznościowymi słowami i naszym wspólnym z Kubą wykonaniem. Ekskluzywna wersja urodzinowa – napisała Ola.

Natalia Kukulska doceniła gest koleżanki i podziękowała jej za nietypowe powitanie.

Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska skończyła 47 lat. W dniu jej urodzin Anna Jantar zapisała wzruszające słowa w pamiętniku

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak przypomniała sobie o swojej pierwszej miłości. Wszyscy dobrze go znają. „Miał być moim mężem”

Przypominamy o: Debiut żony Przemysława Stippy na czerwonym dywanie. Wspólnie pozowali na premierze filmu