O Paulinie Smaszcz jest głośno od czasu afery z Maciejem Kurzajewskim, która trafiła na nagłówki niemal każdej gazety.

O Paulinie Smaszcz jest głośno od czasu afery z Maciejem Kurzajewskim, która trafiła na nagłówki niemal każdej gazety.

I choć każdy z byłych małżonków układa sobie życie osobiste, Paulina nie odpuszcza byłemu mężowi. W końcu każdy może zobaczyć jej komentarze na temat Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek.

Nie przestraszył się, jest bardzo dzielny. Cudowne jest też to, że nie ma mediów społecznościowych, w ogóle go nie interesuje ten świat. Jest inżynierem, osobą z innego świata i tak, jak ja jestem taka „wow”, tak on jest wyciszony i spokojny. Daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i spokoju, którego bardzo potrzebowałam, a od wielu lat go nie zaznałam – opowiedziała o partnerze w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Ostatnio opublikowała post, który tematycznie związany był z Dniem Kobiet, ale nie obyło się bez ostrych komentarzy dziennikarki.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Pamiętajmy, żeby się wzajemnie nie oceniać, bo każda z nas ma inną historię, inne doświadczenia, inne życiowe historie. Nie znamy ich i nie jesteśmy w skórze tej ocenianej kobiety. Jedno nas łączy. Wszystkie jesteśmy poranione, ale inaczej. Niektóre z nas tkwią w toksycznych relacjach, inne chorują, są po przemocowych związkach, jeszcze inne zaznały mobingowania i poniżania w pracy, w instytucjach, uczelniach. Każda z nas popełnia błędy, ale też odnosimy codzienne, małe sukcesy. Kobiety w obecnych czasach są uciszane. Zabiera nam się prawo o decydowaniu o sobie i naszej życiowej drodze, więc tym bardziej powinniśmy się wspierać, a nie ze sobą walczyć, oceniać się i hejtować – napisała.

Jedna z internautek była na tyle nieostrożna, że zapytała ją o narzeczonego.

A gdzie narzeczony?

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

A chcesz do nas dołączyć? Rozczaruję twoje oczekiwania, bo nie akceptujemy trójkątów — odpisała.

Pisaliśmy również o: 50-letnia Kasia Sokołowska podzieliła się dobrą wiadomością o swoim synu. Duże zmiany w życiu Ivo

Może zainteresuje Cię to: Nostalgiczne ujęcia z przeszłości. Justyna Żyła uśmiechnięta i wtulona w skoczka, łączy ich specjalna więź

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor jest prawdziwym wsparciem dla swojej 90-letniej mamy. „Mama nauczyła mnie, że kobieta musi być niezależna, samodzielna”