Wiadomo, że para nie jest już oficjalnie razem, ogłosili to prawie rok temu na swoim Instagramie, co zdezorientowało ich fanów.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel – wspólnie napisali.

Jak podaje jeden z popularnych tabloidów, Marcin zaproponował Kurzajewskiemu i Cichopek wspólną kolację.

Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin – przekazał tabloid.

Marcin Hakiel szybko zdementował plotki o złożeniu oferty.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Oczywiście przywitałem się i przedstawiłem Dominikę, takie podstawy kultury. Ale kolacja to już fantazja autora – powiedział Marcin.

Pisaliśmy również o: Beata Kozidrak odmawia ślubu ze swoim partnerem. "Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem"

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Żony i dzieci polskich skoczków. Narciarska rodzina wciąż się powiększa