Jej twórczość obejmuje różnorodne gatunki muzyczne, takie jak pop, rock, blues czy ballady.

Piosenkarka jest także autorką tekstów i kompozytorką, co sprawia, że jej muzyka jest niepowtarzalna i pełna emocji.

Kariera Beaty Kozidrak rozpoczęła się w latach 80. XX wieku, kiedy to została wokalistką zespołu Bajm. Wspólnie z zespołem nagrała takie hity jak "Biała armia", "Piechotą do lata" czy "Ta sama chwila". Kozidrak szybko stała się jednym z najważniejszych członków zespołu, a jej wokalizy i charyzma przyciągały uwagę publiczności.

Po 10 latach działalności zespołu Bajm Beata Kozidrak postanowiła rozpocząć solową karierę. W 1996 roku wydała swój pierwszy solowy album "B&B", który odniósł ogromny sukces.

Płyta sprzedała się w nakładzie ponad 200 tysięcy egzemplarzy, a utwór "Oczy szmaragdowe" stał się jednym z największych hitów w historii polskiej muzyki pop.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Kolejne albumy Kozidrak również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Na jej dyskografię składają się takie hity jak "Będę palić Marihuanę", "Tylko mnie nie strasz", "Tatuaż" czy "Cicha woda". Wiele z tych utworów stało się już kultowymi, a sama Beata Kozidrak zyskała miano jednej z największych gwiazd polskiej muzyki.

Wokalistka nie ograniczała się tylko do nagrywania płyt. W 2003 roku założyła własną wytwórnię muzyczną, a w 2006 roku została jurorem w programie "Idol". Kozidrak angażuje się także w działalność charytatywną. Wspiera m.in. fundację "Pozytywna Energia", która pomaga chorym na AIDS.

Beata Kozidrak to nie tylko wokalistka i autorka tekstów, ale także kompozytorka. Wiele z jej utworów powstało przy współpracy z m.in. Andrzejem Mogielnickim czy Andrzejem Dąbrowskim. Kozidrak tworzy muzykę, która jest jednocześnie melodyjna i tekstowo głęboka. Jej utwory poruszają ważne tematy, takie jak miłość, samotność, przyjaźń czy życie.

— Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował — powiedziała dziennikarzowi Vivy Beata.

Beata Kozidrak nie lubi mówić o swoim życiu osobistym, ale jej ostatni wywiad był rewelacją. Okazuje się, że Beata ma partnera, który marzy o tym, by zostać jej mężem.

— Kiedy chcę, to jadę z moimi przyjaciółkami na jakąś imprezę, gdzieś do ciepłych krajów. A jednocześnie czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie. Tak jak on mówi: jesteś wolną kobietą, nic nie musisz. Jesteśmy ze sobą i tak jest nam po prostu dobrze. To jest moje szczęście w tej chwili — dodała.

Beata Kozidrak zaznaczyła również, że jest wolną kobietą, a jej partner mocno popiera tę opinię.

— W domu jestem romantyczna, jestem dynamiczna i ciągle chcę być zakochana. Bo miłość daje skrzydła. Czasami wkurza również. Ale to jest taka temperatura naszego życia i wszystko jest po coś — skwitowała Beata Kozidrak.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się rok temu. Jak dziś dogadują się ze sobą byli małżonkowie

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Córeczka Joanny Krupy nie lubi rozłąki z matką. Modelka zdradziła, jak Asha reaguje na wyjazdy matki