Oboje są znani z występów w popularnych projektach telewizyjnych, ale ich miłość zaczęła się na planie "Tańcu z Gwiazdami".

Katarzyna Cichopek jest aktorką, tancerką i prezenterką telewizyjną. Znana jest przede wszystkim z roli Kingi Kozłowskiej w serialu "M jak miłość", który emitowany jest na antenie TVP.

Marcin Hakiel natomiast jest tancerzem i choreografem. Występował w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Chociaż wtedy nie od razu zaiskrzyło między nimi, to z czasem zaczęli się lepiej poznawać i coraz bardziej zaczęli do siebie przyciągać.

Prawdziwa miłość między Katarzyną a Marcinem zrodziła się jednak na planie programu "Taniec z gwiazdami" później, kiedy Katarzyna była uczestniczką, a Marcin choreografem.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Wspólnie spędzali wiele godzin na treningach i przygotowaniach do występów, co pozwoliło im na bliższe poznanie się i zacieśnienie relacji.

Jednak po 17 latach małżeństwa ich związek się pogorszył i rozwiedli się. Teraz każdy żyje swoim własnym życiem.

Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - czytaliśmy w oświadczeniach.

A oto co powiedział porzucony Marcin w pierwszym okresie rozwodu.

Dzisiaj czuję się już trochę lepiej, chociaż nie będę ukrywać, że sytuacja była dla mnie trudna. I wydaje mi się, że pomimo tego, że jestem mężczyzną, to ja się nie wstydzę tego, co przeżyłem, co przeżywam i co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie (...). Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - żalił się Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Dziś porozumieli się w sprawie wspólnej opieki nad dziećmi i starają się nie urządzać "publicznych koncertów" i scen zazdrości.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz o pożyciu z nowym partnerem. Słowa dziennikarki na pytanie fanki to petarda. "Rozczaruję twoje oczekiwania"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska świętuje ważną datę. Wymowny pocałunek na Instagramie wzbudził poruszenie w sieci

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub. Para podzieliła się szczegółami nadchodzącego wydarzenia