Oboje są znani z występów w popularnych projektach telewizyjnych, ale ich miłość zaczęła się na planie "Tańcu z Gwiazdami".

Katarzyna Cichopek jest aktorką, tancerką i prezenterką telewizyjną. Znana jest przede wszystkim z roli Kingi Kozłowskiej w serialu "M jak miłość", który emitowany jest na antenie TVP.

Marcin Hakiel natomiast jest tancerzem i choreografem. Występował w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Chociaż wtedy nie od razu zaiskrzyło między nimi, to z czasem zaczęli się lepiej poznawać i coraz bardziej zaczęli do siebie przyciągać.

Prawdziwa miłość między Katarzyną a Marcinem zrodziła się jednak na planie programu "Taniec z gwiazdami" później, kiedy Katarzyna była uczestniczką, a Marcin choreografem.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Wspólnie spędzali wiele godzin na treningach i przygotowaniach do występów, co pozwoliło im na bliższe poznanie się i zacieśnienie relacji.

Jednak po 17 latach małżeństwa ich związek się pogorszył i rozwiedli się. Teraz każdy żyje swoim własnym życiem.

Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - czytaliśmy w oświadczeniach.

A oto co powiedział porzucony Marcin w pierwszym okresie rozwodu.

Dzisiaj czuję się już trochę lepiej, chociaż nie będę ukrywać, że sytuacja była dla mnie trudna. I wydaje mi się, że pomimo tego, że jestem mężczyzną, to ja się nie wstydzę tego, co przeżyłem, co przeżywam i co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie (...). Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - żalił się Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Dziś porozumieli się w sprawie wspólnej opieki nad dziećmi i starają się nie urządzać "publicznych koncertów" i scen zazdrości.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz o pożyciu z nowym partnerem. Słowa dziennikarki na pytanie fanki to petarda. "Rozczaruję twoje oczekiwania"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska świętuje ważną datę. Wymowny pocałunek na Instagramie wzbudził poruszenie w sieci

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub. Para podzieliła się szczegółami nadchodzącego wydarzenia